Prvi sajam zapošljavanja za osobe sa invalditetom biće organizovan sutra od 11 do 17 sati u prostorijama Novobeogradske kulturne mreže, Jurija Gagarina 221.
Sajam se održava u okviru projekta Midvej- uključivanje u obrazovanje dece sa teškoćama u razvoju i zapošljavanja osoba sa invaliditetom.
Organizatori su Opština Novi Beograd u saradnji sa Centrom za samostalni život invalida Srbije (CCŽ), Nacionalnom službom za zapošljavanje (NSZ) i Catholic Relief Services (CRS).
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.


