I jutros gužva na graničnom prelazu Šid za teretnjake 1foto (BETAPHOTO/SAŠA ĐORĐEVIĆ)

„Putevi Srbije“ saopštili su danas da kamioni na graničnom prelazu Šid, na izlazu iz Srbije, čekaju pet sati.

Prema informacijama Uprave granične policije teretna motorna vozila na graničnom prelazu Batrovci, na izlazu iz Srbije, čekaju tri sata, a na Kelebiji dva sata.

Na ostalim graničnim prelazima nema dužih zadržavanja za sve kategorije vozila.

I prethodnih dana teretnjaci su na Šidu čekali po više sati.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.

Komentari