Povodom obeležavanja proboja Solunskog fronta 1918. godine, kraj Spomenika srpskom vojniku u Požarevcu, održan je moleban i položeni venci u počast besmrtnim ratnicima.
U ime lokalne samouprave, venac su položili gradonačelnik Miomir Ilić, predsednik Skupštine grada Požarevca Žarko Pivac i jedan od bivših predsednika opštine Dušan Vujčić kao i predstavnici Društva za negovanje tradicija oslobodilačkih ratova Srbije do 1918. godine i Udruženja potomaka oslobodilačkih ratova od 1912. do 1920. godine.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.


