Požarevačka policija podnela je prekršajne prijave zbor remećenja javnog reda i mira, drskog i bezobzirnog ponašanja protiv Nebojše Trnavca (29) zvani Žoli i Petra Oklobdžije (24), oboje iz Požarevca. Prema navodima u prekršajnoj prijavi oni su u društvu grupe mladića, upali u prostorije DS u Požarevcu.
-Dana 21.05. 2012. godine, oko ponoći, nakon održanog drugog kruga predsedničkih izbora, Nebojša Trnavac i Petar Oklopdžija, zajedno sa svojim društvom upali su u prostorije Demokratske stranke u Požarevcu. Oni su se tom prilikom drsko i bezobzirno ponašala prema članovima DS-a koji su se tu zatekli, terajući ih iz prostorija i upućujući im sledeće reči: “ Još ste tu. Kada mislite da se iselite odatle.Konačno su lopovi skinuti sa vlasti, sad su došli naši I treba da se iselite.”- Trnavac je još nasrnuo na Milovanović Miroljuba(40) iz Požarevca, gurajući ga I vređajući ga, navodi se u prekršajnoj prijavi.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.


