Nedavno je Gradski odbor SNS-a u Požarevcu dobio pojačanje u vidu još jednog člana Gradskog veća. Naime, pristupnicu kod naprednjaka potpisao je član Veća u Požarevcu sa liste URS-a Srđan Radovanović, koji je zadužen za gradsku opštinu Kostolac. Radovanović kaže da su on i ceo opštinski odbor URS-a prešli u SNS zbog toga što ta stranka, faktički, više ne postoji.


– Ja i moje kolege iz Kostolca prešli smo u redove SNS, kako bi nastavili svoje političko delovanje. Smatram da SNS ima program sličan URS-u i da se poklapa sa mojim političkim stavovima i ubeđenjima, i zbog toga sam prešao u naprednjake. Mislim da ću u toj stranci sa mojim bogatim iskustvom doprineti poboljšanju životnih uslova građanima Kostolca, jer sam u Veću zadužen za Kostolac. Znajući sebe, sigurno ću izgarati da se to ostvari, bez obzira na moju sadašnju stranačku pripadnost – rekao je novopečeni naprednjak.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.

Komentari