Stanje Ivice Dačića i dalje teško, lekari tvrde da nema poboljšanja, ali ni pogoršanja

Ostavite komentar


  1. Svaka ljudska muka i tragedija je za žaljenje. Želim da se brzo oporavi. Dijabetes prolazi neopaženo kod mnogih dok se ne dese komplikacije.

  2. @Janko
    Redakcija Danas-a samo radi posao koje novinari treba da rade.Da izveshtavaju sta ljudi misle a ne da friziraju i manipulisu informacijama.Niko od komentatora nije nista uvredljivo rekao, samo su izrazili svoja osecanja.
    To sto je subjekt price osoba kameleonskih sposobnosti ga ne stiti od komentara.
    Kako je govorio veliki Minimax: „Sve ima svoj kraj pa ….“

  3. Nadam se da će što pre ozdraviti, kako bi mogao pred sud i u zatvor za svoje mnogobrojne zločine.

  4. Sve, sve, izigravao pred šeicima glupog avgusta, oskaru dvorsku ludu, al što nam bre ogadi „Miljacku“?

  5. propaganda da ga narod žali ,sve je to zbog izbora i žvalavi je bio bolestan kada ga je Tramp šutnuo.Mafija , živeli studenti

  6. Bog neka sačuva , a ovi ljudi koji misle zlo nek se nadaju i po njih će neko doći.

  7. Janko
    Šta misliš kakvi bi komentari bili vas patriota ,da je Đilas na respiratoru?Misli malo o tome.

  8. Bice to dobro, ima samo gojaznost, secer, godine, ali opet obisao ga je precednik, popricali su, posle je dobio respirator ali generalno mislim da ce biti sve dobro

  9. Njegov pretpostavljeni, nema dozvolu da ga obidje kao lekar, jer Dcica mogu samo POLITICKI „lekari“ tipa Vucica i Seselja da izlece. Kakva je to bolest pluca kada je Vucic snuzdeno rekao Dcicu, da kao mora odmah u bolnicu, a ovaj se neckao, a vec sledeceg sata “ tesko“ stanje. Dakle, ni u zdravstvenom problemu, ovi nemogu bez lazi i dodvarivanja ! Pa Dacic je „doktorov“ Ministar ne Vucicev, a Dure ni od korova. Moli se osoba sa prezimenom BRNABIC, da svojim „senima“ ode u Bolnicu i pomogne „saradniku“ Ivici !

  10. Tiho uklanjnje, jer zna mnogo, kao tiho uklanjnje onomad Irineja, koji je zasmetao. U devetom krugu pakla spreman je kazan. Izem ti mizeran politicki zivot.

  11. On po svojoj prirodi nije zlikovac i zlo, ali im se stavio na raspolaganje i ocigledno da je pogresio u svom izboru… i kad otvori oci i ugleda ovo drustvo iz pakla, ne znam sta da kazem nego brz oporavak i prelazak na stranu svetla, istine, pravde…

  12. Citam komentare… Zalite se da su komentari neljudski, cudite se sto ne prolivamo suze… Znate li vi koliko je porodica taj isti zavio u crno? O pljacki narodnih para da ne govorimo. I ocekujete da ga zalimo? Izvinite, ali ja ne mogu.

  13. Sve što mu se može poželeti je ozdravljenje i potpuni oporavak uz trajni odlazak iz politike i „premeštaj“ na poduži vremenski period u adekvatnu ustanovu zbog saradnje u veleizdaji i kriminalnih aktivnosti (ako se dokažu).

  14. Ministru policije koji je onako zlikovački tukao našu decu širom Srbije, želim brz oporavak. Ivice, ti si nam potreban živ i zdrav za suđenje koje te čeka. Samo zdrav možeš na sud!

  15. Ne daj se ivice, treba da odgovaraš na mnogo pitanja,ostao si dužan narodu mnogo odgovora za 35 godina na vlasti!!

  16. Ne zelim mu nista lose, da pozivi dugo i da odgovara za sve kofercice! Ne znam zasto nekima smeta misljenje , da je on najveci krivac sto nas je zadesilo ovo zlo! Hteo je mesto premijera, dobio ga, a onda mu je Vuçic lupao cvrge narednih deset godina!

  17. Svi smo uz ministra Ivicu Dačića u ovim trenucima.
    Neka snaga, vera i podrška naroda budu vetar u leđa za brz oporavak.

  18. Ivice Dačiću, oprosti nam što si nas onako zverski tukao! Želimo ti brz oporavak. Trebaš ti nama živ i zdrav na suđenju koje te kad tad čeka.

  19. Nadam se da ina dovoljno vremena da razmišlja o svim zlodelima i kradjama koje je u životu uradio, sad kad leži u bolnici

  20. Ne razumem ljudi koji zele da budu nesto i na ustrb svoga zdravlja i mira svoje porice. Dacic je izlozen strahovitoj torturi da radi ono sto i ne zeli-verovatno,a sve samo zarad ostaka na vlasti jednog coveka,on je samo formalno deo vlasti kao i ostali ministri i premijer. Dati naredbu nekom ko je u sukobu sa zakonom da tuce neciju decu koja samo mirnim protestima traze samo normalnu drzavu i zivot u njoj,znajuci pri tom da to nije u redu ali zarad opstanka na funkciji moras slusati to mora ostaviti posledice na iole normalnog coveka. Ako pri tom znas da cinis greh i pred Bogom i pred narodom,a nas narod zna da kune,sigurno je da pre ili kasnije ne mozes ocekivati nista dobro. Neka mu Bog podari da zivi zara svojih bliznjih,narodu nije bas mio i drag,pa makar i kao bivsi ministar Jočić,ako je jos ziv.

  21. Da je zdravstvena situacija stvarno tako ozbiljna kao sto objavljuju mediji, verujem da bi Ivica Dacic zatrazio da ga pregledaju „ruski lekari“ kao sto su to trazili svi pripadnici rezima pok. Slobodana Milosevica i Seselja dok su boravili u Hagu !
    Licno nemam nikakvog razloga da ga zalim ali nisam ni neko ko bilo kome zeli neko zlo pa tako ni njemu naprotiv i ja sam neko ko prizeljkuje da nam Ivica ozdravi i da svoju politicku karijeru zavrsi u zatvoru !

  22. Kada mi dodjemo na vlast ima sve da promenimo. Na položaje ćemo postaviti samo proverene osobe koje će voditi brigu o narodu. Volećete ih i plakati ako im se ovako nešto desi a ne da im se svetite.

  23. A za ove sto se zgrazavaju na komentare za ovog zlikovca – jeste tako se zgrazavali na svim mladima Srbije koji su stradali dok je ovaj sa svojim Slobom lumperajke po Beogradu pravio? Jel vam tad to sto je radio ovaj sa radikalskom bandom bilo gadno, dok mladi na Kosarama ginu, dok stradaju mladi po Bosni i Krajini, dok decu po Sarajevu gadjaju iz snajpera?

  24. Želim mu brzo ozdravljenje
    Apsolutno se ne čudim komentarima jer ovo što Srbija proživljava danas je i između ostalog plod djela i činjenja i ovog čovjeka od 1990 do danas

  25. Ивици, као и свима који се боре за оздрављење, желим да то и постигну! Ружно је и тужно ликовати над немоћнима. Сви смо ,ако смо, само људи. Немамо право да судимо.

  26. A botine se i ovde oglašavaju. Mnogo se zabrinuli za Ivicu. Čim vidim pravopis, znam da piše SNS bot. Šljam, čiju kriminalnu organizaciju treba zabraniti.

  27. Ne mora kod nas baš sve da se komentariše, neke vesti mogu da ostanu i samo vesti, bez komentara. Pa i da budu bez mogućnosti komentarisanja. A pogotovo u situaciji kada je neko tako teško bolestan. Svakako mu želim da se oporavi.

  28. Stvarno ne razumem….Zašto se javnost obaveštava(ujutru i uveče) o zdravstvenom stanju….takve stvari se govore porodici.(za obične smrtnike i to ne važi…)Rijaliti!!!!

  29. Naravno da se sad „razboleo“ , treba pričati o nečem drugom, skretati pažnju sa 5 tona marihuane i protesta poljoprivrednika.. a vi, bar jednom, objavite moj komentar

  30. Bizarno je da je otvoren prostor za komentare. Samo los covek moze komentarisati ruzno o bilo cijem ugrozenom zdravlju- pogotovo bi trebali znati Hriscani, sve vernici , slave Slavu a muka da ti dodje od komentara.

  31. @Janko A kakve su to komentare objavili? Objavili su mišljenje i osećanja naroda kakva jesu. To što je mišljenje naroda takvo pre će biti da je zbog minulog rada pomenutog Dačića a ne Danas-a.

  32. Doktore,kako je ono dete iz Valjeva što ga je 20 Dačićevih divljaka monstruma linčovalo?
    Želim Dačiću da ozdravi,da može u zatvor.

  33. Ovome k’o i svakome drugome želim dobro zdravlje i brz oporavak. Meni je komedija nešto drugo. On je juče ujutru bio kod AV Miroplačivog na pregledu i isti ga je poslao u bolnicu. Zar baš SVE mora AV Miroplačivi? Imate li doktora za boga miloga. Ne može on SVE sam. Brani Srbiju, bori se za Srbiju, brani narod, brani Srbe u regionu, gradi Srbiju, bori se protiv blokadera… liječi od kovida… Đe su limiti tog nesoja?

  34. sve se brineći šta li je sa koferčetom!!! Isto koliko i on za mene!!! Šteta bi bilo da „baci kašiku“, dobar deo naroda i neki tužioci bi bili razočarani!! I udruženje „rešetke“ iz Zabele!!

  35. Сви ови који желе лоше неком које болестан Тиси болесни умови али што желиш другом лоше Бог врати теби

  36. Da će BOG Ivici brzo ozdravljenje i sve najbolje i najlepše želje, a dušmanima mogu reći samo to da BOG sve ZNA i VIDI Amin

  37. ẞteta da mu se nešto dogodi ostadoše toliki stanovi u Švajcarskoj pošteno zarađeni

  38. Prebacivanje u zatvorsku bolnicu i da bude vezan za krevet. Neka se tamo leci.

  39. Ne daj se Dačiću ozdravi. ne želim ti da završi bez suđenja kao S. Milošević neosuđeni ratni zločinac.

  40. Ništa mu neće biti.Od ovog što kažu oduzeti 50% .Koliko ljudi u Srbiji svakodnevno umre.Njihovi životi su manje vredni.Kada bi dobili svu potrebnu lekarsku pomoć i taj broj bi se smanjio.Trebalo je i on da ide redom da mu zakažu pregled kod lekara opšte prakse koji obično ništa nezna,da od tog lekara dobije uput ako ima termin za pregled i tako redom.Ako preživiš dibro je ako ne nikom ništa.Tako se leče građani Srbije.Velika olakšica je ako imaš novce i odmah dadeš doktoru ili više njih e tad će da se zauzmu da izvuku još novca.Ako i posle toga umreš ništa strašno savest nikog neće progoniti.

  41. Jel ce da zapeva uskoro? Voleo bih da ozdravi da moze da peva o svim prevarama, ucenama, i lazima koje je doneo Srbiji zadnjih 30 plus godina. Da ga vidimo kako peva na sudu.

  42. Ivice, da li si toliko otupeo da ne znaš da si bolestan, nego Acko mora da ti kaže. Ne brini neće grom u koprive.

  43. „ Žarko
    26. februar 2026. u 00.09
    I mi se 35 godina borimo za svoj život, zahvaljujući njemu.“

    Istina. A sad kao da treba da ga zalimo, ajde bre…
    I mislim da je samo gluma.
    Uvek kad je nesto tesno ovih se obole…

  44. Tonje fora neka , pa mogo bi da ode u inosgranstvo da se leci , da apobegne od optuznice i sudskog postupka .
    On je 30 godina na vlasti , i verovatno je zasluzio jos toliko godina robije .

  45. Ispao loš ministar što nije osudio batinjanje vezane dece u Valjevu!!! Krivo rađenje , gotovo suđenje!!! Ali ipak mu želim brz i uspešan oporavak!!! Mlad je čovek još!!!

  46. Dačić u bolnici, onaj drugi u Kazahstanu?
    A otvori diplomatsko predstavništvo na adresi Vladimira Popovića 40A, Beograd!!!
    Ko je priznao tzv. Republiku Kosovo??? Obojcia će reći da oni nisu…

Ostavite komentar


Politika

Naslovna strana

Naslovna strana za 26. jun 2026
Galerija

Pretplati se i postani deo Kluba čitalaca Danasa

Klub čitalaca Danasa je zajednica pretplatnika na dnevni list Danas kojima je, pored ekskluzivnog pristupa novinama u PDF formatu veče pre nego što se štampano izdanje nađe na trafikama, dostupna i celokupna arhiva lista onlajn. Članska kartica obezbeđuje i preko 50 popusta naših partnera, kao i pozivnice za naše događaje i akcije.