Politika • danas 21:03
Naslovna strana za 26. jun 2026
GalerijaKlub čitalaca Danasa je zajednica pretplatnika na dnevni list Danas kojima je, pored ekskluzivnog pristupa novinama u PDF formatu veče pre nego što se štampano izdanje nađe na trafikama, dostupna i celokupna arhiva lista onlajn. Članska kartica obezbeđuje i preko 50 popusta naših partnera, kao i pozivnice za naše događaje i akcije.
Narod kaze „O pokojniku sve najlepse“, neka mu je laka zemla,za razliku od mnogih smrtnika on ce ostati da zivi u narodu. I na ovaj dan,secanja na njegovu smrt,ne treba pricati sve najbolje,jer bio je covek od krvi i mesa a bezgresnih nema. Mnogi od ovih koji su posetili grob moraju mu biti zahvalni jer su zahvaljujuci njemu i oni od nista postali nesto. Treba se podsetiti cirulje objavljene od umnih ljudi ovog naroda i svega loseg sto je uradio za drzavu i narod a mi neutralni savremenici znamo koliko je zla naneo ne samo Srbiji i narodima u njoj vec i onima sirom bivse Jugoslavije.
Koliko brinete o „grobu“ voljenog vašeg predsednika vidi se po održavanju. Čak i sirotinja koja nema novca za spomenik drži svoje grobove uredno i čisto, makar sa plasrtičnim cvećem od „kineza“. A ove istaknute dramatične napomene „ubijen u haškom logoru“, preciznije, umro u krevetu nakon večere, u hotelu u Ševeningenu, gde je sleteo helikopterom, a nakon što je u SFRJ pobijeno i raseljeno tri miliona građana i bombardovan Beograd. A predsednikovica, najvažnije da je rođena u partizanima, u pećini dr. Tita, a umrla u izgnanstvu u Barvihi sa nekoliko milijardi dolara narodnog novca. Kiša pada u Moskvi….
Slobodan Milošević, čovek koji je bacio u sunovrat Srbiju od čega se ni do danas nije oporavila.
Da je sreće da ovom zlikovcu kao i hitleru u nemačoj zabrane bilo kakvo javno pominjanje a kamoli obeležavanje nekakvih godišnjica smrti…
ẞto ne pozovete na komemoraciju nekog od Stamboliće , Ćuruvija i mnogih drugih žrtava ovog zlikovca od glave do pete
Bal vampira. Naši usrećitelji koji sa lakoćom prepoznaju geopolitička gibanja.
žao mi je sto je osudjenik milosevic preminuo u zatvoru…trebalo je, živ i zdrav, da sedi iza resetaka decenijama.
@Ziza
„on ce ostati da zivi u narodu“ kao veciti potsetnik da ludilo nacionalizma, kontrolisanih medija, gusenje demoktaije i prevare na izborima nikada srbiji ne mogu doneti nista dobro…kao sto vidimo.
Kako li je samo Ivica Dačić uspeo da „ozdravi“ da ii mogao da ode na grob obožavanom vođi čiju isplativu politiku zdušno sprovodi i pre i posle smrti svog „ideologa“!!
Moze Ivica da legne pod krusku kod voljenog Sloba.. Njemu se vise ni ne isplati da ustaje..
Goreo u paklu zauvek!