Ministarstvo spoljnih poslova Srbije čestitalo Dan nezavisnosti Albaniji 1Foto: Prinskrin mfa.gov.rs

Ministarstvo spoljnih poslova Srbije uputilo je čestitke Ministarstvu spoljnih poslova Albanije povodom obeležavanja 110. godišnjice od proglašenja nezavisnosti.

Ministarstvo spoljnih poslova Srbije na Tviteru je građanima Albanije poželelo prosperitet i mir.

„Upućujemo naše čestitke Ministarstvu spoljnih poslova Albanije i narodu Albanije povodom Dana nezavisnosti, želeći im zdravlje, prosperitet i mir“, navodi se u objavi ministarstva.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.

Komentari