Printskrin PresUNS/UživoNovoosnovano udruženje građana „Pokret za odbranu Kosova i Metohije u Republici Srpskoj“ predstavljeno je danas u Banjaluci, preneli su mediji.
Na predstavljanju su govorili Miloš Ković, predsednik Pokreta za odbranu KiM u Srbiji, koji je poručio je da se odbrana Kosova ne sme napustiti, Darko Đoko, predsednik Pokreta u Republici Srpskoj, kao i i jedan od osnivača i Slobodan Samardžić.
Glavni cilj udruženja je sabornost srpskog naroda, a sedište mu je u Banjaluci, rečeno je.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.


