Kako je predsednik Švajcarske predložio dijalog o ljudskim pravima sa Srbijom?

  1. Жао ми је овог поштеног Швајцарца, док се окрене, жвалави ће му опсовати мајку и онда наставити да краде, то је данас, јуче,али не и сутра, председник пропале српске државе. Нанео је више штете него све Османлије за 4 века.

  2. Svi se bore za prava a obaveze neka preuzima neko drugi. Jadni su oni cija sudbina zavisi od rezima. Sada je jasno zasto se stalno bune i negoduju.

  3. Ко све од званичника има рачуне у Швајцарској баш ме интересује.

  4. Šta ovo treba predsedniku normalne, bogate zemlje da šuruje sa autokratom ojađene zemlje?Osim ako nije opet neko poklanjanje prirodnih bogatstava strancima…

  5. valjda zna gde i kod koga je došao??? On predlaže dijalog, a žvalo kao prihvatio? Izgleda jedino još on misli da huljina reč ima neku ozbiljnost!???!!

  6. Baš me zanima koliki procenat švajcaraca zna ko im je predsednik? I koliko im je bitno da to bude lider, vođa, „glavni baja“,“vođa čopora“? Isto važi i npr za Luksemburg, Lihtenštajn, San Marino,itd,itd…
    Da li nam to govori kakav „prelom u glavi“ treba pod hitno da izvedemo?
    Da stvorimo sistem kakav deluje efiksno i produktivno a ne da gajimo jalovo idolopoklonstvo. To je za sam početak zdravije priče.

  7. Imali smo mi jednog Svajcarca,Arcibala Rajsa koji nam je rekao istinu o nama,nismo ga oslusali,necemo ni ovog,jer nasi vlastodrsci uvek su mislili da su najpametniji,zato smo najgori.

Ostavite komentar


Politika

Naslovna strana

Naslovna strana za 22. jun 2026
Galerija

Pretplati se i postani deo Kluba čitalaca Danasa

Klub čitalaca Danasa je zajednica pretplatnika na dnevni list Danas kojima je, pored ekskluzivnog pristupa novinama u PDF formatu veče pre nego što se štampano izdanje nađe na trafikama, dostupna i celokupna arhiva lista onlajn. Članska kartica obezbeđuje i preko 50 popusta naših partnera, kao i pozivnice za naše događaje i akcije.