Prelepi evropski grad proglašen najboljom destinacijom za hranu u 2026, iza sebe ostavio Milano i Atinu

  1. @
    Jedan grad u našem komšiluku proglašen je najboljom evropskom destinacijom za autentičnu hranu u 2026, a iza sebe je ostavio poznate gastronomske adrese poput Atine i Milana.

    Ovo je racenica koja pokazuje primer primitivnog seljackog novinarstva, poluobrazovanog taloga koji ce zarad par klikova poslati i rodjenu mater u bordel samo da bi zaradio neku paru. Pitam se kakva je to golema nevolja koja tera ljude da se spuste ispod svakog ljudskog dostojanstva. Postoje samo dve vrsta novinara. Jedni, koji pisu jer imaju sta da kazu i oni drugi koji nemaju sta smisaono da kazu ali znaju da broje klikove i sitnu paru koja iz tih klikova proizilazi.

Ostavite komentar


Život

Naslovna strana

Naslovna strana Danasa za 23. jul 2026.
Galerija

Pretplati se i postani deo Kluba čitalaca Danasa

Klub čitalaca Danasa je zajednica pretplatnika na dnevni list Danas kojima je, pored ekskluzivnog pristupa novinama u PDF formatu veče pre nego što se štampano izdanje nađe na trafikama, dostupna i celokupna arhiva lista onlajn. Članska kartica obezbeđuje i preko 50 popusta naših partnera, kao i pozivnice za naše događaje i akcije.