Granski sindikat taksi vozača i autoprevoznika Nezavisnost saopštio je juče da će 1. septembra početi generalni štrajk u svim većim gradovima Srbije.

Kako se navodi, taj štrajk će biti nastavak štrajka prekinutog 17. decembra 2009. jer Vlada nije ispunila potpisani dogovor da će ih, između ostalog, izuzeti od obaveze uvođenja fiskalnih kasa trajno ili bar do 1. januara 2013. i eliminisati nelegalni taksi prevoz.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.

Komentari