Sport • danas 06:37
Naslovna strana za 25. jun 2026
GalerijaKlub čitalaca Danasa je zajednica pretplatnika na dnevni list Danas kojima je, pored ekskluzivnog pristupa novinama u PDF formatu veče pre nego što se štampano izdanje nađe na trafikama, dostupna i celokupna arhiva lista onlajn. Članska kartica obezbeđuje i preko 50 popusta naših partnera, kao i pozivnice za naše događaje i akcije.
Nije tema zašto Dušan Mandić nije bio na prijemu na Andrićevom vencu, već zašto su ostali vaterpolisti tamo bili.
Ta bolna činjenica, da jedan ili dvojica ne odu na blasfemična poklonjenja, a da svi ostali odu, mnogo govori.
Poznato je da je svojevremeno Miloš Obrenović lično batinao činovnike, a da je od ranog jutra pred njegovom kancelarijom bio red onih koji dobrovoljno dolaze na batinanje, pa i to mnogo govori.
Nema se sta dodati sem da verujem, da za jednog pravog i velikog vernika, postoji i veliki razlog (čitaj više razloga) zasto nije dosao na prijem kod porfirija. Iz istih razloga nije bilo ni okupljanja oko Hrama. Zavisi ko zove. Čestitke vaterpolistima.
Još smešnije je što je u finalu bila Mađarska i njegov najveći prijatelj Orban bi rado gledao tu utakmicu… Dobro sad kad znamo rezultat verovatno ne bi… Možda je i on dobio dijareju…
Dražo kralju!Kako je ovo napisano,vrhunski!Plivaš na Tašu za sledeće bogojavljenje.Ubacićemo žvalavog umesto krsta,pa ko prvi devojci,njegova!
Bravo za tekst i bravo za Mandu. Čovjek sa karakterom kao i autor ovog teksta!
Kao i uvek od Draze , maestralan opis danasnjice u Srbiji…
Bravo Dražo legendo!
Dražo,svi znaju da on nema,odavno on
u stvar. Virus zna se. Ali kad silom dov
edu u stotinama autobusa jadnike,od
mah prestane da deluje virus i razgal
ami se,kao zdrav.PS.Dražo sve si bolji.
Kad i ako postane premijer, Ćacilend se seli ispred Vlade, a može i Vlada da se preseli u zgradu predsedništva, pošto je lakše da se transportuju ‘artije nego vatreno oružje i toaleti.
Komicno nema sta, samo kad ne bi zapravo bilo tragicno! Tekst fantastican, redovno. Pero ti se pozlatilo Drazo
Čudi me zašto finalna utakmica sa Mađarskom nije igrana u Leskovcu.
Bravo!
Dali ste vi normalni pa ta nebitna osoba daje bila da gleda Vaterpolo pa mibismo izgubili ,pa on sta da se dotakne u Srbiju pa to propadne
Gospodin Petrovac po obicaju, uvek genijalan.
Hahahaha, tekst za desetku
Pa posle da pošaljete bitange da mu zvižde i upropastiti finale.
Nemojte lagati same sebe,razmisli šta pišeš,nisi nimalo iskren.
Svuda u svetu se ljudi ujedine na takvim mestima a loši ljudi iskoriste za demonstracije.
E,ovo je bilo zaista genijalnio,Draza kao i uvek ispunio ocekivanja,,,Alal vera majstore…
Trebala bi tzv. SANU da uputi Britanskoj kraljvskoj Akademiji naučni zahtev za naučno objašnjenje ( na izvoru, zbog Č. Darvina), šta se to dogodilo u pogledu evolucije sa srpskom kičmom u poslednjih 500 godina?
Draža, uvek ubitačno!
Bravo, Dražo. Fantastično, kao i uvek, duhovito i istinito.
Bravo!
Mandic kao svetionik. Bravo Drazo!
Dobio je virus zvani „Vucic“ i svaka mu cast na tome.
Као одговоран уредник, прећутао си да Мандара није био ни на слављу које су организовали ватерполисти.
Loši ljudi koriste se za zviždanje i upropašćivanje atmosfere na finalnoj utakmici.
Neki dobri ljudi koriste te loše, a i druge dobre ljude, da se obogate drpajući iz kase predviđene za sve ljude. Ti neki dobri ljudi uz to rasture sve državne institucije jer im se tako može, a i odgovara im. Znaju da onih loših ima malo, a velikoj grupi drugih dobrih ljudi to drpanje i kriminal ne smetaju.
PreCednik se uplašio leđa sa neočisćenih stepenica.
Inače se on nikoga i ničega ne plaši.
Bravo majstore,samo tovari magare
B R A V O
Lele, ali si ga opravio Drazo. Ostali samo dugmici.