Izložba španskog umetnika Pabla Pikasa „Na Azurnoj obali“ otvorena je sinoć u Beogradu, a publici su predstavljena manje izlagana dela tog umetnika izrađena od keramike, srebra i zlata.
Izložba je otvorena u preuređenom prostoru bivše fabrike „Beko“ kod Kalemegdana. Ministar kulture, informisanja i informacionog društva Predrag Marković, koji je otvorio izložbu rekao je da je ona postavljena zahvaljujući privatnoj inicijativi. Izložba „Na Azurnoj obali“ u Beogradu gostuje zahvaljujući slovenačkoj galeriji „Deva Puri“. Izložba će biti otvorena do 15. aprila, a ulaznice koštaju 450 dinara.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.


