Kultura • 22.06.2026. 12:10
Naslovna strana za 22. jun 2026
GalerijaKlub čitalaca Danasa je zajednica pretplatnika na dnevni list Danas kojima je, pored ekskluzivnog pristupa novinama u PDF formatu veče pre nego što se štampano izdanje nađe na trafikama, dostupna i celokupna arhiva lista onlajn. Članska kartica obezbeđuje i preko 50 popusta naših partnera, kao i pozivnice za naše događaje i akcije.
Eto, sad smo svi pametniji – Toni da zna da ne organizuje koncerte u državi koju okrivljuje za patnje svojih sunarodnika a mi da znamo i ubuduće ne kupujemo karte za njegove koncerte.
Eee Toni, toni po splačinama istorije koja nas stalno vuče u mračne dubine, … nije pobjedila ljubav nego strah i konformizam, nije pobjedila budućnost nego prošlost….postaješ i ostaješ prošlost…razoračavajuće očekivano…
Eh, Tonćek, da ipak nije u pitanju slaba prodaja ulaznica?
Dva puta je već svirao u SPENS-u i tada nije bilo problema, tako da je potpuno jasno šta se ovde dešava. Srpska i hrvatska vlast, „patriote“ i „domoljubi“, svi zajedno su se planski angažovali u mućenju vode i izazivanju haosa između stanovnika dve države. Cetinski očigledno nema intelektualni kapacitet da shvati šta se tu dešava, pa je podlegao pritisku i stavio se na pogrešnu stranu. Sada treba angažovati advokate, naplatiti mu sve troškove organizacije koncerta u SPENS-u i više ga nikada ne pustiti da nastupa kod nas dok se javno ne izvini svim građanima Srbije. A možda ni tada…
Sve što misli ,mislio je i ranije. Mogao je koncert otkazati i ranije. Moja ćerka sa drugaricom je krenula….kupljene karte, rezervacija noćenja, povratna karta, EUFORIJA…..i šta sad?
Da čujemo i mi ostali svedočenja. Ovako……ostaje na nivou priče.
Licemer! Pogodila ga poluprazna dvorana! Setio se rata posle 30 godina. I Vučića pogodio Kosovski boj, zato ne ide u „srpsku“ pokrajinu!
Уз дужно поштовање према недужним жртвама свих зараћених страна током ратова деведесетих година прошлог века на простору бивше Југославије , мора се знати да нису сви заробљеници били недужни . Нарочито не поједини хрватски бранитељи ( а ни цивили ) с вуковарског ратишта …
Ima li iole jedan razuman razlog na ovakav otkaz?
Posle 31 godine od završetka „rata u kojem Srbija nije učestvovala“, odjednom informacija o Spensu.
Kad je punio Arenu u Beogradu ili Sava Centar onda nije bio problem?!
Jedini dosledan je bio pok.Oliver koji je rekao da “ nikad više neće pjevati u Srbiji“.
Da nije mali broj prodatih karata uzrok?
PUKAO si Toni.
Ti i samo ti, si na gubitku…
@UEPROSVETA
Sta sada? Da poradite na muzickom ukusu vase cerke, pod hitno i da pazite na sta i koga trosite pare.
Da je srece da vise nikada ne dolaze u Srbiju… A i vi ste smeće od portala, jer ovakvim tekstovima stajete na stranu lažnim kreatorima istorije…. Sram vas bilo
Toni Cetinski, zbog tereta prošlosti, nebi trebao ni u traktor da udje.