Ko je sve potpisao peticiju podrške Vučiću? 1Foto: Beta/Predsedništvo Srbije/Dimitrije Goll

Nakon objavljivanja optužbi iz iskaza vođe navijačko-kriminalne grupe Veljka Belivuka da je sarađivao sa predstavnicima vlasti i samim Vučićem, organizacija koja se predstavlja kao Institut za političko umrežavanje pokrenula je „Peticiju za odlučnu odbranu ugleda i institucije predsednika Republike Srbije Aleksandra Vučića od medijskog rata koji priv njega vode političke i interesne grupe u zemlji i okruženju i medijima pod njihovom kontrolom“.

Prema podacima sa sajta, peticiju je potpisalo oko 480 ljudi. Među njima su uglavnom stranačke ličnosti, funkcioneri javnih preduzeća i ljudi iz sveta estrade.

Institut za političko umrežavanje za sebe navodi da je „patriotska organizacija osnovana 2020. godine“. Prema podacima iz registra udruženja na sajtu APR-a, tzv. „Institut“ je udruženje građana, a predstavlja ga Aleksandar Đurđev, 41-godišnji kadar penzionerske partije. Zanimljiv je njegov razvojni put na političkoj sceni.

Pored njega, još dvojica bivših i aktuelnih direktora državnog preduzeća Transnafta pojavljuju se kao organizatori, prvi potpisnici ili na listi potpisnika peticije za odbranu Aleksandra Vučiča.

  1. Prof. dr Bogdan Kuzmanović, Univerzitet u Novom Sadu i generalni direktor TRANSNAFTA AD
  2. Gojko Raičević, urednik IN4S i osnivač NACIONALNA TV
  3. Darko Glišić, predsednik IO SNS i predsednik Opštine Ub
  4. Ana Brnabić, predsednica Vlade Republike Srbije
  5. Bata Jugović, narodni poslanik
  6. Goran Milenković, pomoćnik ministra za brigu o selu
  7. Miša Vacić, predsednik Srpske desnice
  8. Filip Radović, direktor Agencije za zaštitu životne sredine
  9. Nikola Selaković, ministar spoljnih poslova Republike Srbije
  10. dr Nebojša Stefanović, potpredsednik Vlade i ministar odbrane
  11. Prof. dr Radenko Marić, Univerzitet u Novom Sadu – Ekonomski fakultet
  12. Miroslav Španović, pukovnik u penziji i pokrajinski poslanik
  13. Aleksa Jokić, član Presedništva SNS
  14. Prof dr Vladimir Đukić, hirurg,direktor KBC Dragiša Mišović
  15. Milenko Mitrović, potpredsednik Skupštine Grada Bijeljine
  16. Ranko Čuljković, direktor Studentskog centra Subotica
  17. Jovan Rusić, predsednik FK Bežanija
  18. Zlatibor Lončar, ministar zdravlja
  19. Nebojša Stojanović, generalni direktor JP za sloništa Beograd
  20. Gavrilo Kovačević, predsednik Gradske opštine Zemun
  21. Miloš Čavić, karijerni diplomata, Ministarstvo spoljnih poslova Republike Srbije
  22. Stevo Grkinić, glavni urednik TV Palma plus
  23. Maja Popović, ministar pravde Vlade Republike Srbije
  24. Miloš Stojković, teolog i poverenik manastira Hilandara
  25. Vladimir Dimitrijević, izvršni direktor JP Pošta Srbije
  26. Snežana Stojanović, dipl. ekonomista
  27. Miki Vukašinović, novinar i publicista
  28. dr Miloš Tomić
  29. Ivica Dačić, predsednik SPS i Predsednik Narodne skupštine Republike Srbije
  30. Zoran Đorđević, generalni direktor JP Pošta Srbije
  31. Borko Drašković, direktor Republičkog geodetskog zavoda
  32. Krsto Janušević, narodni poslanik
  33. Maja Nikolić, istaknuti estradni umetnik
  34. Lav Pajkić, narodni poslanik
  35. mr Saša Mirković, filmski i muzički producent
  36. Marina Kotevski, glavni i odgovorni urednik TV HYPE
  37. Aleksandar Vuksanović, estradni umetnik
  38. Stevan Bakić, gradonačelnik Grada Subotica
  39. Slaviša Bulatović, narodni poslanik i predsednik gradskog odbora SNS Vranje
  40. Leontina Vukomanović, kompozitor i tekstopisac
  41. Vladimir Graić, kompozitor i tekstopisac
  42. Saša Nikolić, kompozitor
  43. Marina Visković, vokalni solista
  44. Ružica Rupić, influenserka i vokalni solista
  45. Vanja Veljić, influenserka i vokalni solista
  46. Milovan Stijović, tik-tok influenser i vokalni solista
  47. Katarina Ristić, novinar i voditelj
  48. Nastasija Popović, voditelj
  49. Nemanja Kovačević, stilista
  50. Mirjana Gojgolović, ekonomista i finansijski stručnjak
  51. Miloš Lekić, advokat
  52. Prof. dr Nataša Tošić, advokat
  53. Jelena Mirković, dipl. ekonomista
  54. Prof. dr Zoran Džamić, redovni profesor Medicinskog fakulteta BU i direktor Klinike za urologiju – specijalista urologije
  55. Ivan Ristić, dipl.ekonomista
  56. Predrag Milutinović, direktor Megaton produkcije i Beovizije
  57. Tomica Žugić, menadžer Hype produkcije
  58. Žika Rakić, profesor istorije
  59. dr Ilija Životić, narodni poslanik
  60. Ivan Stoiljković, predsednik Demokratske partije Srba u Severnoj Makedoniji
  61. Vladislav Dajković, nezavisni političar iz Crne Gore
  62. Prof. dr Vladimir Marinković, narodni poslanik
  63. Adam Šukalo, narodni poslanik
  64. dr Nebojša Kuzmanović, direktor Arhiva Vojvodine
  65. Predrag Vuković, pokrajinski poslanik, Šid
  66. Bratislav Ćirković, predsednik Lovačkog saveza Srbije
  67. Predrag Jeremić, master prava, glavni urednik informative pink.rs
  68. Prof. dr Goran Puzić, pokrajinski poslanik
  69. dr Boris Bursać, narodni poslanik
  70. Aleksandar Mandić, pokrajinski poslanik
  71. Sanja Kovačević, pokrajinski poslanik
  72. Bojana Jalić, pokrajinski poslanik
  73. Vesna Tomić, pokrajinski poslanik
  74. Borislav Antonić, pokrajinski poslanik
  75. Danica Stričević, pokrajinski poslanik
  76. Žaklina Radić Krstić, pokrajinski poslanik
  77. Darko Bogosavljević, pokrajinski poslanik
  78. Nada Milanović, pokrajinski poslanik
  79. Ivan Tešić, pokrajinski poslanik
  80. Gizela Crkvenjakov, pokrajinski poslanik
  81. Miodrag Bulajić, pokrajinski poslanik
  82. Saša Levnajić, pokrajinski poslanik
  83. Slobodan Cikić, pokrajinski poslanik
  84. Ladislav Lazić, istoričar
  85. Stevan Đokić, savetnik za bezbednost i istrage
  86. Ivan Ribać, narodni poslanik
  87. Momo Čolaković, pokrajinski poslanik
  88. Marina Raguš, narodni poslanik
  89. Magistar Aleksandar Adamović , profesor na RNB koledžu i višestrukovnoj školi u Novom Sadu, državni revizor
  90. Svetozar Vujačić, specijalni savetnik u MUP i advokat
  91. Uglješa Blagoja Grgur, diplomiran pravnik – prvi srpski detektiv i stručnjak za bezbednost
  92. Sunčica Marković, član predsedništva Srpske lige
  93. Jadranka Jevtić, autor i voditelj emisije Profil
  94. Dragan Spasojević, predsednik Udruženja “Čuvari mosta” Kosovska Mitrovica
  95. Prof. dr Saša Trandafilović, izvršni direktor JP Pošta Srbije
  96. Rastko Janković, glumac
  97. Aleksandar Marković, narodni poslanik
  98. Boban Đurović, predsednik Opštine Vrnjačka Banja
  99. Zoran Majdak, vlasnik medijske mreže INFO 24 i televizije Super sat
  100. Marko Aćimović, glavni i odgovorni urednik medijske mreže INFO 24 i televizije Super sat
  101. Tomislav Janković, narodni poslanik
  102. Zvezdan Milovanović, šef Odborničke grupe Aleksandar Vučić za našu decu u Skupštini Grada Niša
  103. Vladimir Đukanović, narodni poslanik
  104. Goran Vesić, zamenik gradonačelnika Beograda
  105. Irena Vujović, ministar zaštite životne sredine
  106. Aleksandar Zdravković, generalni sekretar Srpske desnice
  107. Goran Kozić, novinar
  108. Uglješa Mrdić, narodni poslanik
  109. Dejan Ribać, zamenik predsednika Opštine Vračar
  110. Prof. dr Jelena Vukoičić
  111. Damir Handanović – kompozitor, direktor CEBEF-a, i član Glavnog odbora SNS
  112. Ljubomir Jovanović, direktor Pionirskog grada i bivši reprezentativac Srbije u rukometu
  113. Ivona Jevtić, dikretor Muzeja Nikole Tesle
  114. mr Danijela Vujičić, narodni poslanik
  115. Aleksandar Antić, direktor Koridora Srbije
  116. Nenad Borovčanin, predsednik Bokserskog saveza Srbije
  117. mr Igor Bečić, predsenik Odbora za kontrolu službi bezbednosti i narodni poslanik
  118. Miloš Simić, predsednik Opštine Rakovica
  119. Đorđe Milićević, šef poslaničke grupe SPS, potpredsednik SPS
  120. Andrijana Avramov, narodni poslanik
  121. Ljubomir Marić, narodni poslanik
  122. Zoran Tomić, narodni poslanik
  123. Aleksandar Đurđev, predsednik Srpske lige
  124. Mladen Bogdan, predsednik Skupštine grada Kikinde
  125. Bojan Bajagić, direktor JKP Gradske pijace Beograd
  126. Vladimir Mićić, pomoćnik gradonačelnika Grada Šabac
  127. Ivan Džatić, zamenik predsednika Opštine Vrnjačka Banja
  128. Nebojša Arsić, predsednik Opštine Medveđa
  129. Bojan Panaotović, sociolog, direktor Kulturnog centra Novog Sada
  130. Prof. Dr. Dušan Surdilović
  131. Jovan Beč, gradonačelnik Smedereva
  132. Marko Šćepanović, narodni guslar
  133. Igor Matković, predsednik opštine Velika Plana
  134. Violeta Kaplarević, direktor Kulturnog centra Kruševac
  135. Božidar Gutić, inženjer i TV voditelj
  136. Stevo Marušić, član Gradskog veća Grada Beograda
  137. Darko Zlojutro, urednik i TV voditelj
  138. Đorđe Lukač, direktor RRJ Pančevo – Sremska Mitrovica u JP Pošta Srbije
  139. Milenko Jovanov, narodni poslanik
  140. Doc. dr Ivana Stašević Karličić, v.d. direktora klinike Dr Laza Lazarević
  141. Prof. dr Petar Svorcan, dikrektor KBC Zvezdara Beograd i redovni profesor Medicinskog fakulteta BU
  142. Rade Petrović, predsednik Opštinskog odbora SNS Čukarica
  143. Prof. dr Ivan Rakonjac, direktor Fonda za inovacionu delatnost i profesor na Fakultetu bezbednosti BU
  144. Ivan Bogdanović, predsednik Opštine Lebane
  145. Milan Mihajlović, predsednik Skupštine opštine Svrljig
  146. Jadranka Jovanović, magistar umetnosti i narodni poslanik
  147. dr Vladimir Orlić, narodni poslanik i član Predsedništva SNS
  148. Sandra Božić, narodni poslanik
  149. Vladanka Malović, šef informativne službe i član Predsedništva SNS
  150. Marija Jovičić, savetnik u poslaničkoj grupi Aleksandar Vučić za našu decu
  151. Kristijan Kojčić, predsednik pokreta Mladi Srbi u Crnoj Gori
  152. Jelena Žarić Kovačević, narodni poslanik
  153. Dejan Kesar, narodni poslanik
  154. Milijana Sakić, narodni poslanik
  155. Staša Stojanović, akademija za mlade lidere
  156. Dr Nenad Đorđević, doktor stomatologije, član IO SNS
  157. Luka Petrović, član Predsedništva SNS i potpredsednik IO SNS
  158. dr Aleksandar Martinović, narodni poslanik i član Predsedništva SNS
  159. Vladimir Milićević, predsednik Opštine Paraćin
  160. Miljkan Karličić, advokat
  161. Prof. dr Radoš Smiljković, ambasador u penziji
  162. Igor Smiljković, dipl. oec. – Elektroprivreda Srbije
  163. Kija Kockar, umetnik
  164. Dragan Jakovljević, košarkaški trener i član Upravnog odbora Nacionalne službe za zapošljavanje
  165. Slaviša Mićanović, odbornik u Skupštini grada Beograda i član IO SNS
  166. Svetozar Andrić, narodni poslanik
  167. Veroljub Arsić, narodni poslanik
  168. Prof. dr Marko Atlagić, narodni poslanik
  169. Prof. dr Dragoljub Acković, narodni poslanik
  170. Nebojša Bakarec, narodni poslanik
  171. Miloš Banđur, narodni poslanik
  172. dr Dragana Barišić, narodni poslanik
  173. Nenad Baroš, narodni poslanik
  174. Beloica Ana, narodni poslanik
  175. dr Boban Birmančević, narodni poslanik
  176. Žarko Bogatinović, narodni poslanik
  177. Zoran Bojanić, narodni poslanik
  178. Mladen Bošković, narodni poslanik
  179. Dragana Minčić Branković, narodni poslanik
  180. Bratimir Vasiljević, narodni poslanik
  181. Nevena Veinović, narodni poslanik
  182. Petar Vesović, narodni poslanik
  183. Sonja Vlahović, narodni poslanik
  184. Nikola Vojinović, narodni poslanik
  185. Milimir Vujadinović, narodni poslanik
  186. Nevena Vujadinović, narodni poslanik
  187. Vladimir Grahovac, narodni poslanik
  188. Mladen Grujić, narodni poslanik
  189. Đorđe Dabić, narodni poslanik
  190. Tijana Davidovac, narodni poslanik
  191. Milica Dačić, narodni poslanik
  192. Milovan Drecun, narodni poslanik
  193. Nevena Đurić, narodni poslanik
  194. Milan Đurica, narodni poslanik
  195. Ninoslav Erić, narodni poslanik
  196. Marko Zeljug, narodni poslanik
  197. Nataša Ivanović, narodni poslanik
  198. Milan Ilić, narodni poslanik
  199. Biljana Jakovljević, narodni poslanik
  200. Stanislava Janošević, narodni poslanik
  201. Viktor Jevtović, narodni poslanik
  202. Milanka Jevtović Vukojičić, narodni poslanik
  203. Nataša Jovanović, narodni poslanik
  204. Doc. Dr Mihailo Jokić, narodni poslanik
  205. Sandra Joković, narodni poslanik
  206. Nemanja Joksimović, narodni poslanik
  207. Nikola Jolović, narodni poslanik
  208. Aleksandar Jugović, narodni poslanik
  209. Milan Jugović, narodni poslanik
  210. Rajko Kapelan, narodni poslanik
  211. Luka Kebara, narodni poslanik
  212. Mina Kitanović, narodni poslanik
  213. Vesna Knežević, narodni poslanik
  214. Goran Kovačević, narodni poslanik
  215. Nikola Kožović, narodni poslanik
  216. Miroslav Kondić, narodni poslanik
  217. Nevenka Kostadinova, narodni poslanik
  218. Jelena Kocić, narodni poslanik
  219. Marijana Krajnović, narodni poslanik
  220. Vesna Krišanov, narodni poslanik
  221. Nenad Krstić, narodni poslanik
  222. Ljiljana Kuzmanović-Vujaković, narodni poslanik
  223. Nikola Lazić, narodni poslanik
  224. Dr Sci. Med. Darko Laketić, narodni poslanik
  225. Sanja Lakić, narodni poslanik
  226. Janko Langura, narodni poslanik
  227. Nataša Ljubišić, narodni poslanik
  228. Sofija Maksimović, narodni poslanik
  229. Ljiljana Malušić, narodni poslanik
  230. Dušan Marić, narodni poslanik
  231. Vladica Maričić, narodni poslanik
  232. Ilija Matejić, narodni poslanik
  233. Veroljub Matić, narodni poslanik
  234. Rajka Matović, narodni poslanik
  235. Jelena Mijatović, narodni poslanik
  236. Svetlana Milijić, narodni poslanik
  237. Goran Milić, narodni poslanik
  238. Milosav Milojević, narodni poslanik
  239. Velibor Milojičić, narodni poslanik
  240. Predrag Milošević, narodni poslanik
  241. Ana Miljanić, narodni poslanik
  242. Aleksandar Mirković, narodni poslanik
  243. Marina Mirković, narodni poslanik
  244. Vuk Mirčetić, narodni poslanik
  245. Nenad Mitrović, narodni poslanik
  246. Marko Mladenović, narodni poslanik
  247. Vesna Nedović, narodni poslanik
  248. Ivana Nikolić, narodni poslanik
  249. Milica Nikolić, narodni poslanik
  250. Slađana Nikolić, narodni poslanik
  251. Jasmina Obradović, narodni poslanik
  252. Jelena Obradović, narodni poslanik
  253. Milica Obradović, narodni poslanik
  254. Olivera Ognjanović, narodni poslanik
  255. Violeta Ocokoljić, narodni poslanik
  256. Nebojša Pavlović, narodni poslanik
  257. Gojko Palalić, narodni poslanik
  258. Biljana Pantić Pilja, narodni poslanik
  259. Marko Parezanović, narodni poslanik
  260. Goran Pekarski, narodni poslanik
  261. Tihomir Petković, narodni poslanik
  262. Olja Petrović, narodni poslanik
  263. Ana Pešić, narodni poslanik
  264. Olivera Pešić, narodni poslanik
  265. Tamara Pilipović, narodni poslanik
  266. Ivana Popović, narodni poslanik
  267. Milena Popović, narodni poslanik
  268. Nemanja Popović, narodni poslanik
  269. Adrijana Pupovac, narodni poslanik
  270. Mirela Radenković, narodni poslanik
  271. Milan Radin, narodni poslanik
  272. Dragana Radinović, narodni poslanik
  273. Dušan Radojević, narodni poslanik
  274. Nikola Radosavljević, narodni poslanik
  275. Predrag Rajić, narodni poslanik
  276. Katarina Rakić, narodni poslanik
  277. Vesna Ranković, narodni poslanik
  278. Branimir Spasić, narodni poslanik
  279. Goran Spasojević, narodni poslanik
  280. Stefan Srbljanović, narodni poslanik
  281. Bosiljka Srdić, narodni poslanik
  282. Vesna Stambolić, narodni poslanik
  283. Velibor Stanojlović, narodni poslanik
  284. Vesna Stjepanović, narodni poslanik
  285. Dušica Stojković, narodni poslanik
  286. Prof. Dr Ljubiša Stojmirović, narodni poslanik
  287. Dejan Stošić, narodni poslanik
  288. Milenka Subić, narodni poslanik
  289. Duško Tarbuk, narodni poslanik
  290. Radovan Tvrdišić, narodni poslanik i potpredsednik Narodne Skupštine R. Srbije
  291. Miloš Terzić, narodni poslanik
  292. Đorđe Todorović , narodni poslanik
  293. Marija Todorović, narodni poslanik
  294. Sonja Todorović, narodni poslanik
  295. Dr Aleksandra Tomić, narodni poslanik
  296. Željko Tomić, narodni poslanik
  297. Srbislav Filipović, narodni poslanik
  298. Dubravka Filipovski, narodni poslanik
  299. Ana Čarapić, master ekonomista i narodni poslanik
  300. Dragan Šormaz, narodni poslanik
  301. Marko Kovačević, gradonačelnik Nikšića
  302. Maja Gojković,potpredsednica Vlade i ministarka kulture i informisanja Vlade Republike Srbije
  303. Dragan Stevanović, državni sekretar u ministarstvu Privrede
  304. Verica Ječmenica, pomoćnik ministra građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture
  305. Biljana Šahrimanjan Obradović, predsednik Jermenske nacionalne zajednice u Srbiji
  306. Velimir Radovanov, pomoćnik predsednika Opštine Bačka Palanka
  307. Msr Ognjen Karanović, istoričar iz Novog Sada
  308. Dejan Nestorović, direktor NVO Sigurna pozicija i TV voditelj KCN grupa, aktivista i borac za ljudska i manjinska prava
  309. Zoran Spasić, potpredsednik Srpske lige
  310. dr Sanja Stajić, pomoćnica gradonačelnice za zdravstvo Grada Niša
  311. MSc Nenad Vuković, advokat i predsednik Društva lobista Srbije
  312. Radovan Raičević, generalni direktor Planinka AD
  313. Boban Janković, predsednik Opštine Mionica
  314. Rodoljub Vidić, dipl. ekonomista, predsedik Opštine Kuršumlija
  315. Goran Jović, direktor Regionalne privredne komore Jablaničkog i Pčinjskog upravnog okruga
  316. Antonela Jelić, novinar i TV voditelj.
  317. Marko Dragosavljević, sportista, kajak
  318. Marko Radonjić, analitičar u Vladi Republike Srbije
  319. MSc dr Branko M. Vujković, v.d direktora Zavoda za javno zdravlje Šabac, zamenik predsednika Skupštine Grada Šapca
  320. Borislav Zorić, odbornik SO Bačka Palanka
  321. Nataša Stanisavljević, sekretar za socijalnu zaštitu Grada Beograda
  322. Boško Ničić, gradonačelnik Zaječara i član Predsedništva SNS
  323. Marko Jovanović, savetnik u Generalnom sekretarijatu predsednika Republike Srbije
  324. Jovan Ilić, predsednik MZ Gajdobra
  325. Nebojša Pajkić, profesor dramaturgije i režiser
  326. Marijana Milić, član IO SNS
  327. Branislava Simanić ,direktor Sektora preduzetništva u Privrednoj komori Srbije
  328. Dejan Milković, vlasnik radia Bum Bum
  329. Biljana Ilić Stošić, načelnik Šumadijskog okruga
  330. Nikola Dašić, gradonacelnik Kragujevca
  331. Branislav Šušnica, predsednik Opštine Bačka Palanka
  332. Prof. dr Svetozar Boškov, vanredni profesor Filozofskog fakulteta u Novom Sadu
  333. Vojimir Čarapić, zamenik predsednika Opštine Kuršumlija
  334. Dejan Mikuletić, master menadžer, korporativna bezbednost Telekom Srbija
  335. Milan Kraguljac, pomoćnik predsednika Opštine Bačka Palanka
  336. Vidoje Petrović, gradonačelnik Loznice
  337. Milena Manojlović Knežević, predsednik Skupštine grada Loznice
  338. Ognjen Mihajlović, novinar Radio Televizije Republike Srpske (RTRS)
  339. Dejan Carević, direktor Uprave za izvršenje krivičnih sankcija
  340. Draginja Vlk, odbornik u Skupštini grada Beograda
  341. Milan Bojović, specijalni savetnik Generalnog Direktora Jugoimport SDPR
  342. Aleksandra Ljubojević – v.d. direktora Centar za zaštitu žrtava trgovine ljudima
  343. Dr Milica Filipović, asistent na DIF u Leposaviću Univerziteta Priština
  344. Olga Cvejić, akademski slikar
  345. Strahinja Milovanović, advokat
  346. Boban Špirić, šef odborničke grupe SNS u SO Petrovac na Mlavi
  347. Vlado Sekulić, direktor Gradskog zavoda za veštačenja Beograd
  348. Nikola Ždraljević, Koordinator Kancelarije za mlade Gradske opštine Medijana, poverenik Unije mladih OO SNS Medijana, rukovodilac Sektora pijačne uprave JKP „Tržnica“ Niš, potpredsednik ŽOK „Student“ Niš
  349. Saša Maksimović, dipl. mašinski inženjer, odbornik u Skupštini grada Šapca
  350. Mlađan Crkvenjaš, Direktor turističke organizacije opštine Mali Zvornik
  351. Vladimir Joković, predsednik SNP
  352. Radivoje Mićić, poverenik Gradskog odbora SNS Šabac, direktor Filijale NSZ Šabac
  353. Slaviša Damjanović direktor JP SC Olimp Zvezdara
  354. Zoran Jevtić predsednik opštine Mali Zvornik
  355. Igor Pavlović,master ekonomista
  356. Mirjana Pejak, direktor Biblioteke Vukovog zavičaja u Lounici
  357. Vladan Jeremić, predsednik Gradske opštine Zvezdara
  358. mas. ing. arh. Milan Savić, državni sekretar ministarstva omladine i sporta
  359. Miroslav Petrašinović, predsednik Skupštine grada Kragujevca
  360. Vukašin Bojović – Član opštinskog veća opštine Zemun
  361. Marko Stojčić, Glavni urbanista grada Beograda
  362. Željko Sertić, bivši ministar privrede
  363. Lazar Planić, predsednik Saveta građana Mesne zajednice Centar – Kragujevac
  364. Matović Rajka, narodni poslanik
  365. Slavko Gak, sekretar za obrazovanje i dečju zaštitu Grada Beograda
  366. dr Petar Petković, direktor Kancelarije za KiM
  367. Miroslav Kondić,narodni poslanik, Sekretar OO SNS Odžaci
  368. Vanja Vukić, šef Kabineta prvog potpredsednika Vlade Republike Srbije
  369. Dr Predrag Terzić, naučni saradnik Instituta za političke studije i gradonačelnik Kraljeva
  370. Miloš Vučinić, Penzioner
  371. Miloš Popović, šef Kabineta predsednice Vlade RS
  372. Tihomir Stojaković, predsednik opštine Irig
  373. Simo Boltić ,kajakaš i diplomirani profesor sporta i fizičke kulture
  374. Milan Đukić, Profesor razredne nastave u OŠ “Stevan Dukić” Karaburma
  375. Docent dr Vuk Radojević, Univerzitet u Novom Sadu
  376. Nenad Peruničić, sportista
  377. Dejan Matić, direktor UPRAVE ZA ZAJEDNIČKE POSLOVE REPUBLIČKIH ORGANA
  378. Dejan Carević, direktor uprave za izvršenje krivičnih sankcija
  379. Simo Boltić ,kajakaš i diplomirani profesor sporta i fizičke kulture
  380. Matović Rajka, narodni poslanik
  381. Igor Mandić, potpredsednik Srpske Desnice i poverenik za Raški okrug
  382. Milan Petrović , potpredsednik Srpske Desnice i poverenik za pirotski okrug
  383. Lazar Planić, predsednik Saveta građana Mesne zajednice Centar – Kragujevac
  384. Paunović Snežana, zamenik šefa poslaničke grupe SPS
  385. Sanja Živković, predsednica Udruženja srpsko – izraelskog prijateljstva „AHAVA“
  386. Anja Stančić, dipl. ekonomista, član Glavnog odbora SNS
  387. Nikola Nikodijević, predsednik Skupštine Grada Beograda
  388. Dragan Ranđelović redovni profesor Kriminalističko policijskog univerziteta u penziji
  389. Ratomirka Ranđelović profesor matematike u penziji
  390. Nataša Nikolić, predsednica Skupštine Opštine Rakovica
  391. Branko Ružić, prvi potpredsednik Vlade Republike Srbije i ministar prosvete, nauke i tehnološkog razvoja
  392. Zoran Marjanović, direktor JP vodovod i kanalizacija Loznica
  393. Petar Andrijašević, direktor JP Gradsko stambeno Beograd
  394. Aleksandar Čotrić, književnik i narodni poslanik
  395. Zdravko Mladenović, predsednik Opštine Batočina
  396. Vladimir Pavićević, pomoćnik sekretara za preduzetništvo Podgorica
  397. dr Iskra Maksimović, dikrektor Društva Tvrđava Golubački grad d.o.o.
  398. Prof. dr Maja Đurica, profesor Beogradske akademije poslovnih i umetničkih strukovnih studija
  399. mr Milovan Milošević
  400. Anja Stančić, dipl. ekonomista, član Glavnog odbora SNS
  401. Dragan Popović Pop, odbornik i zamenik šefa Odborničke grupe SPS-JS u Skupštini grada Valjevo
  402. Safet Pavlović, predsednik Opštine Žagubica
  403. Duško Nedimić, predsednik Opštine Petrovac na Mlavi
  404. dr Živana Lazarević
  405. Rade Basta, direktor Beogradskih toplana
  406. Jasmina Palurović, gradonačelnik Grada Kruševca
  407. Milica Janićijević, master filolog – srbista iz Kragujevaca
  408. prof. dr Veselin Perović, Univerzitet u NS, FTN
  409. Đorđe Nikitović, predsednik opštine Požega
  410. Senka Bengin
  411. Dijana Vladičić
  412. Marija Vučićević, odbornik Skupštine grada Kragujevca
  413. prof.dr Anđelka Stojković, Direktor Klinike za pedijatriju UKC Kragujevac, zamenik predsednika Odborničke grupe SNS u Kragujevcu
  414. Mirjana Petrašinović, hirurška stomatološka sestra Zavoda za stomatologiju iz Kragujevca
  415. Ivana Tomić Ilić, predsednica GO Voždovac i član GO SNS
  416. Suzana Jeftić, odbornik Skupštine grada Kragujevca.
  417. Milan Mratinković, član Veća opštine Voždovac
  418. Budimir Grubić, direktor Veterine Beograd
  419. dr Andreja Ilić, direktor Energetika DOO Kragujevac
  420. Miroslav Petrašinović, predsednik Skupštine grada Kragujevca
  421. Goran Karadžić, direktor hotela Stara Planina i nekadašnji košarkaš KK Crvena Zvezda
  422. dr Renata Pindžo, Pomoćnik ministra trgovine, turizma i telekomunikacija
  423. Darko Jovanović, dip. Politikolog, član Izvršnog odbora Srpske napredne stranke
  424. Dalibor Šćekić, dip. Ekonomista, član Izvršnog odbora Srpske napredne stranke
  425. Ivan Milanović, vlasnik portala PN Info
  426. dr.Vasilije Antić, direktor Doma Zdravlja, Kragujevac
  427. Predrag Stevović, član gradskog veća za sport,Kragujevac
  428. dr Andrija Ilić, direktor Energetika DOO
  429. Dijana Vladičić Nikolić, Master inženjer elektrotehnike i računarstva, Viši savetnik za plovidbenost u Direktoratu civilnog vazduhoplovstva Republike Srbije.
  430. prof.prim.dr. Antonio Dimitrovski, direktor Zavoda za zdravstvenu zaštitu radnika, Kragujevac
  431. dr Miloš Nikolić, prof, pomoćnik gradonačelnika grada Vranja i lider Grupe Građana „Vranje Vranjancima“
  432. Marina Pavlović diplomirani ekonomista
  433. dr.Olivera Đurić,lekar u Zavodu za Hitnu medicinsku pomoć
  434. Marija Vučićević, odbornica u Skupštini grada Kragujevac
  435. Dejan Vlajković, generalni sekretar Nacionalnog saveta romske nacionalne manjine
  436. Dragan Matijević, član Veća GO Zemun
  437. Dušan Mitić, doktor medicine
  438. Slobodan Josipović, diplomirani ekonomista i glumac amater
  439. Danijela Vladušić,doktor opšte medicine
  440. Đorđe David Nikolić, glumac i muzičar
  441. Goran Đorđević, direktor JKP Tržnica Niš
  442. Dr veterine spec.Darko Jevtic
  443. Rukovodilac odeljenja za poslove mesnih zajednica GO Rakovica
  444. Darko Ignjatović, lokalni ombudsman Opštine Rakovica
  445. Miroslav Milenković-Zamenik zaštitnika građana G.O.Rakovica
  446. Milosav Miličković,predsednik SNS Rakovica
  447. Stefan Ivanović, šef Kabineta predsednika G.O. Mladenovac
  448. Snežana Adamović,pomoćnik predsednika Gradske opštine Mladenovac
  449. Nebojša Ivanović, Lokalni Ombudsman za nacionalne manjine G.O. Rakovica
  450. Goranka Stević, predsednik Skupštine opštine Malo Crniće
  451. Daniel Surdulović, zamenik predsednika opštine Malo Crniće
  452. Jasna Jović, direktor Turističke organizacije opštine Malo Crniće
  453. Mališa Antonijević, predsednik OO SNS i predsednik Opštine Malo Crniće
  454. Veljko Lukić, član Veća GO Mladenovac
  455. Dragan Životić član Veća opštine Voždovac
  456. Nikola Maksimović, direktor SC Voždovac
  457. Miloš M. Petrović, odbornik Gradska Opština Mladenovac
  458. Emilo Labudović, direktor „SRPSKE KUĆE“iz Podgorice
  459. Radosav Jokić, zamenik direktora „SRPSKE KUĆE“ iz Podgorice
  460. Darko Ćebić, član Veća GO Mladenovac
  461. Bogdan Vuksanović član veća G.O. Mladenovac
  462. Mladen Lukić, predsednik Skupštine opštine Bajina Bašta
  463. Dejan Adamović, predsednik Skupštine Opštine Žabari
  464. Željka Žrvnar, član Gradskog odbora Srpske napredne stranke Sombor
  465. dr.Verica Lazić, spec.paradontologije i oralne medicine
  466.  Olivera Paulješkić, predsednik SO Žagubica
  467. Dragan Milić, predsednik opštine Veliko Gradište
  468. Boban Jovanović, zamenik gradonačelnika opštine Parteš
  469. Snežana Jovanović. odbornik Skupštine grada Kragujevca
  470. Novica Barjaktarević, član optinskog veća Rakovica
  471. prof.dr Dragoman Rabrenović, direktor Geološkog zavoda Srbije
  472. Vladimir Kokanović, predsednik Saveza Srba Slovenije
  473. Bojan Stanojević, član Veća Gradske opštine Mladenovac
  474. Marijan Rističević, predsednik Narodne seljačke stranke, narodni poslanik i predsednik Odbora za poljoprivredu, šumarstvo i vodoprivredu.
  475. Nikola Camović, dipl.pravnik master, predsednik NO Specijalna psihijatrijska bolnica Gornja Trepča
  476. Simo Spasić, Udruženje porodica kidnapovanih i ubijenih na Kosovu i Metohiji
  477. dr Aleksandar Đokić, profesor na FTN u K osovska Mitrovica
  478. Miloš Stojilković, član veča GO Zvezdara
  479. Goran Filipović,poverenik MO Mali Mokri Lug i zamenik Predsednika skupštine GO Zvezdara
  480. Prof. Dr. Gradimir Dragutinović, neuroradiolog i radioterapeut
  481. Andrijana Đorđević, novinarka
  482. dr Violeta Lutovac Đorđević, predsednica Opštine Varvarin
  483. Jelena Filipović, menadžer bezbednosti i master inženjer forenzike
  484. Dragoljub Kojčić, politički filozof
  485. Nikola Petrović, novinar
  486. Gordana Zubac, dipl. menadžer, rukovodilac administrativnih i opštih poslova u JP „Zavod za udžbenike“ Beograd
  487. dr Milan Stevović, direktor Direkcije za upravljanje oduzetom imovinom Ministarstva pravde
  488. dr Nebojša Arsić, predsednik Opštine Medveđa
  489. Siniša Milić, odbornik u Somboru
  490. Gordana Mišev, član Veća GO Zvezdara i poverenik Saveta za informisanje OO SNS Zvezdara
  491. Lazar Glišović, advokat
  492. Aleksandar Ružičić,sekretar skupštine gradske opštine Zvezdara
  493. Aleksandar Đuričić, član Veća GO Zvezdara
  494. Stefan Radić, vlasnik televizija TV Puls i Tv Viminacium, i radio stanica Puls Grocka, Džuboks i Duga
  495. Milivoje Dolović, dipl. ekonomista, predsednik opštine Lučani
  496. Igor Pantelić odbornik opštine Grocka
  497. Miloš Đelić, vlasnik glavni odgovorni urednik Radio Cool 107.70mhz Fm
  498. Ljiljana Stanojević, dipl.ekonomista
  499. Slađana Andrejić, dipl.fizičar, Rukovodilac grupe za izveštavanje i monitoring Kancelarije za IT i eUpravu
  500. Marko Popadić, direktor JKP Gradska čistoća Beograd
  501. Milica Štrbo, odbornica u Skupštini Grada Niša
  502. Dragan Marković, Podgorica, bivši direktor direkcije SDS u Crnoj Gori
  503. Milija Milenković, dipl. mašinski inženjer, direktor JP Dragačevo putevi Guča, Opština Lučani
  504. Miloš Jovičić, zamenik predsednika Opštine Lučani
  505. Tatjana Jovanović, konsultant u Poslaničkoj grupi Aleksandar Vučić za našu decu
  506. Teodora Jovanović K. konsultant u Poslaničkoj grupi Aleksandar Vučić za našu decu
  507. Nemanja Kovačević, novinar i voditelj, istaknuti pobornik tradicije
  508. Goran Aksović, odbornik u Skupštini Grada Kragujevca
  509. Mihailo Kinkela, zamenik direktora Šumadija Dinamiks d.o.o.
  510. Dragan Kinkela, vlasnik i direktor Šumadija Dinamiks d.o.o.
  511. Goran Pavlović, direktor Prosvetnog pregleda
  512. Dragana Đurić, zamenik predsednika GO Zvezdara
  513. Mirko Vranešević, predsednik odborničke grupe SNS Skupštine Opštine Obrenovac
  514. Miroslav Lazić član Veća GO Zvezdara
  515. Bogdan Leković, član veća GO Zvezdara
  516. Danilo Jovićević, Akademija za mlade lidere
  517. mr Aleksandar Rašović,Uprava za katastar i državnu imovinu (Ministarstvo finansija CG)
  518. Gordana Miličević, direktor predškolske ustanove ,,Naša radost“ Lučani
  519. Goran Knežević, član predsedništva SNS
  520. Stefan Filipović, direktor Turističke organizacije grada
  521. Vranja
  522. Boris Gvozdić, pomoćnik predsednika opštine Petrovac na Mlavi
  523. Milutin Đukanović,predsjednik OD EP Crne Gore, Predsjednik UO NSD
  524. Saša Jeremić, vice konzul Šangaj, Narodna Republika Kina
  525. Dr Nebojša Mijović, predsednik Opštine Golubac
  526. Miloš Gocić, mast.inž.menadž. – Šef odborničke grupe Aleksandar Vučić-za našu decu u Skupštini gradske Opštine Medijana
  527. Božidar Trajković, direktor prosvete i zdravstva u opštini Parteš
  528. Jovana Davidovac, odbornik SO Lazarevac
  529. Ivan Mitrović,člam OO SNS Mladenovac
  530. Sava Mišković, zamenik predsednika Skupštine opštine Zemun
  531. Nikola Petrović, glavni i odgovorni urednik Temnićkog informativnog portala- Temnić Info
  532. Aleksandar Cincar-Poposki,magistar nauka,Direktor JKP Javno osvetljenje Beograd
  533. Mirjana Andrić, dipl.pol.novinar, v.d. direktora JP Poslovni centar Čukarica
  534. Nebojša Simović, načelnik Raškog upravnog okruga
  535. Jovan Lukić, predsednik opštine Žabari
  536. Zorica Milošević, pomoćnik predsednika opštine Lučani
  537. Jasmina Ratković, profesorka književnosti
  538. M.Sci Goran Milosavljević, v.d direktor JKP za vodovod i kanalizaciju Niš
  539. Mirjana Novakov, vd direktorka Centra za porodični smeštaj i usvojenje Beograd
  540. Violeta Simović, glavni i odgovorni urednik RTV Kraljevo
  541. Dušan Mirković, dipl.pravnik
  542. Nikola Džugurdić, direktor Centra za stručno usavršavanje Kruševac
  543. Saša Pavlović, gradonačelnik Grada Požarevca
  544. Miodrag Nikolić, predsednik opštine Sokobanja
  545. Vladimir Milovanović, zamenik predsednika opštine Sokobanja
  546. Vladan Petković, predsednik Skupštine opštine Sokobanja
  547. Mr Marina Jovičić, savetnik (pripadnica rumunske nacionalne manjine )
  548.  Iljana Jovičić, penzioner (matičar iz Opštine Savki  venac) – član Srpske napredne stranke
  549. Slavko Jovičić, član Srpske napredne stranke
  550. mr Ivana Drljić, opštinski odbornik SNS Savski Venac
  551. Ivan Dragićević, odbornik u OO Ub
  552. Bojana Simić, dip.socijalni radnik Donja Budriga
  553. Nebojša Kocić, predsednik GO Medijana – Niš
  554. Darko Bogdanović, saobraćajni inženjer, Kraljevo
  555. Nikola Radisavljević iz Vranja, profesor fizičke kulture
  556. Marko Filipović iz Vranja, tehnički sekretar Gradskog odbora Srpske napredne stranke u Vranju
  557. Nebojša Novosel, privatni preduzetnik Vranje

Detaljan spisak potpisnika možete da pogledate i OVDE.

Komentari

Ovo veb mesto koristi Akismet kako bi smanjilo nepoželjne. Saznajte kako se vaši komentari obrađuju.

36 reagovanja na “Ko je sve potpisao peticiju podrške Vučiću?”

  1. Zato su funkcioneri javnih preduzeca i postavljani kao privremeni. Stalno postavljenje treba zasluziti…

  2. Potpisao bih ali mi se smučio za ovih devet godina zbog nebrige za narod i državu

Komentari

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.

Ovo veb mesto koristi Akismet kako bi smanjilo nepoželjne. Saznajte kako se vaši komentari obrađuju.