Čima Moneke i Kodi Miler-Mekintajer, Foto: StarsportCrvena zevdza je sa 79:73 pobedila Fenerbahče u meču 31. kola košarkaške Evrolige, a krilni centra Beograđana Čima Moneke imao je šta da poruči svojim kritičarima.
Na pitanje da li i dalje oseća da nije dovoljno respektovan zbog onoga što radi, Moneke je „oštro“ odgovorio.
– Mislim da je vreme da se neki ljudi povuku i nestanu sa scene. Znam da radim mnogo stvari van terena, poput mog podkasta i mog Jutjub kanala, pa ti staromodni ljudi misle da nisam fokusiran na košarku – rekao je Moneke i dodao:
– Ne brine me to mnogo, jer je to vrlo glup način razmišljanja. Vremenom ću dobiti zasluge, znam ko sam, osim Saše, teško da iko može biti iznad mene – jasan je bio ljubimac navijača crveno-belih.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.


