Fudbaleri Novog Pazara pobedili juče u Subotici ekipu Spartaka 1Foto: FK Novi Pazar

Fudbaleri Novog Pazara pobedili su juče u Subotici ekipu Spartaka sa 2:1, u utakmici 28. kola Super lige Srbije.

Domaćin je poveo u 12. minutu golom Nemanje Nikolića. Novi Pazar je izjednačio u 42. minutu, golom Mustafe Mujezinovića.

Subotičani su imali veliku šansu u 70. minutu, ali je Nikola Srećković pogodio stativu iz jedanaesterca. Tri boda Novopazarcima doneo je Vahid Zimonjić u 87. minutu preciznim šutem sa oko 15 metara.

Spartak je 12. na tabeli sa 31 bodom, a Novi Pazar je i dalje na poslednjem, 16. mestu sa 22 boda. Novi Pazar u sledećem kolu dočekuje ekipu Napretka, dok Spartak gostuje Metalcu iz Gornjeg Milanovca.

Više vesti iz ovog grada čitajte na posebnom linku.