Mega poražena u Francuskoj 1

Mega leks je izgubio od Strazbura (68:59) u Francuskoj u Košarkaškoj Ligi šampiona. Srpski tim napravio je značajnu prednost u prvoj četvrtini, koju su domaćini u nastavku počeli polako da tope.

Na pauzu ekipe su otišle sa izjednačenim skorom na semaforu (27:27), da bi u drugom delu utakmice Strazbur posle uvodnih minuta postepeno počeo da uvećava prednost koju Mega nije uspevala da stigne. Mega Leks u grupi D Košarkaške Lige šampiona ima skor 1-4 dok je Strazbur zabeležio po tri pobede i dva poraza. U domaćem šampionatu francuska ekipa je zabeležila tri pobede i pet poraza dok je Mega na skoru 3-6.