Pet medalja za najmlađe atletičare zrenjaninskog “Proletera” 1atletičari proletera

Nastupom na državnom prvenstvu u dvorani, koje je za vikend održano u Beogradu, mladi atletičari zrenjaninskog “Proletera” uspešno su počeli ovogodišnju takmičarsku sezonu.

Na prvenstvu za mlađe i starije pionirke i pionire, takmičari AK “Proleter” osvojili su tri zlatne i dve bronzane medalje.

Na prvenstvu za starije pionirke i pionire, Milica Trbojević je osvojila bronzanu medalju u trci na 300 metara.

U mlađoj kategoriji, Teodora Antonić osvojila je zlato u trci na 200 metara, Aleksa Bajin osvojio je zlatnu medalju u trci na 60 metara prepone a Ognjen Popov stigao je prvi u trci na 800 metara.

U bacanju kugle, Ivan Bajin je osvojio bronzanu medalju.

Petra Dimitrijević  je ličnim rekordom od 142 centimetra osvojila četvrto mesto u skoku uvis.

Trener Mladen Grujić zadovoljan je nastupom svojih takmičara.

Prvo je ovogodišnje prvenstvo i većina takmičara tek ulazi u formu. Zato su ovo odlični rezultati, ističe Grujić.

Više informacija iz ovog grada pogledajte na posebnom linku.