Pobeda Novog Pazara nakon preokreta 1Foto: N. Kočović

Fudbaleri Novog Pazara pobedili su danas na Džaizkoin areni Radnički 1923 iz Kragujevca sa 2:1, u utakmici četvrtog kola plej-auta za opstanak u Super ligi Srbije.

Tim Nenada Lalatovića poveo je u 20. minutu golom Voja Ubiparipa, ali je domaćin, nošen podrškom oko 4.000 navijača sa tribina, preokrenuo u drugom poluvremenu.

Preokret Novom Pazaru doneli su rezervisti, Sead Islamović koji je izjednačio u 59. minutu i Mustafa Mujezinović koji je 10 minuta kasnije doneo važan trijumf ekipi Tomislava Sivića.

Novi Pazar je sada peti u plej-aut grupi sa 35 bodova, tri više od rivala iz Kragujevca koji je na šestom mestu.

U narednom kolu Novi Pazar će gostovati Metalcu iz Gornjeg Milanovca, dok će Radnički 1923 dočekati novosadski Proleter.