Trener Zvezde zadovoljan rezultatom, ali ne i partijom svog tima u drugom poluvremenu 1Fot: Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©)

Trener Crvene zvezde Miloš Milojević rekao je posle meča u kojem su crveno-beli na svom stadionu pobedili Spartak (3:0) da nije zadovoljan partijom koju su njegovi igrači prikazali u drugom poluvremenu.

Posle vođstva od 3:0 posle prvih 45 minuta u nastavku su šansu dobili Jegor Prucev, Milan Rodić, Veljko Nikolić, Stefan Mitrović, ali golova više nije bilo.

„Sa aspekta rezultata sam zadovoljan. Želim više od izmena koji uđu, da zadrže efikasnost, organizaciju, to je nešto čime nisam zadovoljan. Moraju da shvate težinu i odgovornost dresa Crvene zvezde. Rezultatom sam zadovoljan i dobro je što smo zadržali taj trend“, rekao je Milojević posle utakmice.

Narednu utakmicu Crvena zvezda igra u Ligi Evrope, protiv Ferencvaroša u Budimpešti.