U Beogradu večeras doček zlatne ženske košarkaške reprezentacije 1Foto: STARSPORT

Doček ženske košarkaške reprezentacije Srbije, koja je osvojila zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu biće održan večeras od 20.00 ispred Skupštine Grada Beograda.

Avion sa košarkašicama bi trebalo da sleti iz Valensije u Beograd, u 15.00, preneo je Košarkaški savez Srbije.

Srbija je u finalu savladala sinoć selekciju Francuske sa 63:54, i tako je po drugi put osvojila zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu.

Prethodno su košarkašice Srbije prvakinje Evrope postale 2015. godine, kada su u finalu takođe savladale Francusku