Zvezda izgubila od Zenita u Sočiju 1Foto: Starsport

Fudbaleri Crveme zvezde izgubili su od Zenita iz Sankt Petersburga rezultatom 2:1 (0:0) u poslednjoj pripremnoj utakmici pred početak nove sezone.

Na meču koji je odigran u ruskom letovalištu Soči golove za Zenit postigli su Mostovoj u 53. i Kasijera u 74. minutu, dok je strelac za crveno-bele bio Katai u 79. minutu.

Zvezda je prikazala veoma dobru igru na ovoj utakmici, ali nije iskoristila nekoliko dobrih prilika, naročito u prvom poluvremenu.

Zvezda izgubila od Zenita u Sočiju 2

Zenit je u nastavku iskoristio greške koje je Zvezda pravila u odbrani i tako došao do trijumfa.

Pre utakmice uprave dva kluba potpisale su ugovor o saradnji na dve godine, koji podrazumeva saradnju u oblasti marketinga i prodaje, odnosa sa javnošću, organizacije, pravnog i sektora za ljudske resurse dva kluba.