Zvezda sigurna protiv Mladosti 1Foto: Beta/Branislav Božić (arhiva)

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su večeras na svom svom stadionu Mladost s 2:0 u prvoj utakmici četvrtog kola Super lige Srbije.

Šampion Srbije opravdao je ulogu favorita protiv ekipe iz Lučana, a pitanje pobednika rešio je u prvom poluvremenu.

Vodeći gol za crveno-bele Miloš Vulić u petom minutu, da bi konačan rezultat, kasnije se ispostavilo, već u prvom minutu sudijske nadoknade vremena postavio Miloš Jevtović.

U drugom delu meča igralo se u nešto sporijem ritmu, s obzirom da je bilo dosta prekida, pa su prave šanse izostale. Najbolja je vidjena u sudijskoj nadoknadi vremena kada je Nikola Krstović, ali je Rosić dobro intervenisao i izbacio u korner.

Zvezda posle tri utakmice u Super ligi Srbije ima maksimalan učinak, odnosno devet bodova, dok je Mladost osma sa četiri boda.