foto (BETAPHOTO/DRAGAN GOJIĆ/MO)Kamioni se na graničnim prelazima Batrovci i Šid od jutros zadržavaju oko pet sati, saopštio je Auto moto savez Srbije (AMSS).
Na prelazu Kelebija kamioni čekaju oko četiri sata, a na Bezdanu i Horgošu dva.
Za putnička vozila nema zadržavanja na graničnim prelazima.
Zadržavanja nema ni na naplatnim rampama autoputeva.
Nakon stabilnog i lepog vremena posle podne i uveče očekuje se promena, uz kišu i pljuskove.
Zbog pada temperature krajem dana, uveče u planinskim predelima kiša će prelaziti u sneg, uz moguće otežane uslove na putevima.
AMSS podseća da vozila moraju da imaju zimske pneumatike ukoliko se na kolovozu nalaze sneg, led ili poledica.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.


