Nakon prikarivanja filma „Montevideo, vidimo se“ u Petrovcu na Mlavai, „fudbalska groznica je od sinoć zahvatila i Požarevac.

Dugo očekivan i isto toliko najavljivan nastavak priče o timu koji odlučuje da prati san, koji ih vodi na put Prvog svetskog prvenstva u fudbalu, u prestonicu Urugvaja 1930. godine. San koji im omogućava da postanu prave zvezde i žive legende. Premijeru ostvarenja reditelja Dragana Bjelogrlića „Montevideo, vidimo se“, požarevačka publika će biti u prilici da pogleda u terminima od 17 i 20 časova sve do 2. februara u Velikoj sali Centra za kulturu Požarevac. Karte po ceni od 300 dinara mogu se kupiti na biletarnici Centra.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.

Komentari