foto: Antonio Ahel / ATAImagesZdravstveno stanje ministra unutrašnjih poslova Ivice Dačića je i dalje ozbiljno, ali ima razloga za optimizam, naveo je danas tim lekara Univerzitetsko-kliničkog centra Srbije (UKCS).
Na osnovu najnovijih analiza i parametara koji su se pratili, možemo da kažemo da više nego ranijih dana imamo razloga za optimizam, iako je stanje pacijenta i dalje ozbiljno. Nastavljamo sa preduzimanjem mera intezivnog lečenja, saopštio je tim lekara UKCS, navodi Radio-televizija Srbije, a prenosi N1.
Dačić je u sredu primljen u Kliniku za pulmologiju, zbog obostrane upale pluća.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.


