Foto: Z. S. M./ArhivaPetogodišnja devojčica Natali koja je nestala je danas u Novom Sadu, pronađena je, saznaje Danas od izvora iz policije.
Njen nestanak, policiji su roditelji prijavili oko 15.30 sati, pošto je majka dozivala dete.
Nakon prijave nestanka, policija je odmah otpočela potragu, koja je na kraju urodila plodom.
Prema našim saznanjima devojčica je zalutalo kod komšinice u stan i ona je dobro.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.


