Računi za struju iznenadili građane: Nekima višestruko veći, drugima sumnjivo niži – kako podneti žalbu EPS-u?

  1. Trenutno imamo jako vise problema sa epsom nego sto sto bi trebalo. Povecanje cene nije srazmerno primanjima gradjana
    Ukoliko se forsira koriscenje elktrocne energije ne moze da se smanji prag ulaska u crvenu zonu vec treba da se poveca jer nema logike sem one lopovske da se gradjanstvo ojadi vec po koji put. Drugo koliko je udeo prvt proizvodjaca el.energije iz solarnoh i malih elektrana? Zasto drzava ne stimulise solare?

  2. Meni nisu ni očitali strujomer,a stavili su „pametno brojilo“ sa daljinskim očitavanjem.Nema odgovora na moje reklamacije,a izgleda da nema nikog da ga očita.Do sada i kada su mi slali račune posle reklamacija,spajali su potrošnju i ja bih prelazio u višu tarifu i nisam imao mogućnost da ostvarim popuste zbog redovnog plaćanja.Pritom sam ja energetski ugroženi kupac.

  3. Лоповска држава , све је јавашлукдокле ће овај јадни народ да трпи

  4. Čemu ta glupa priča kako podneti prigovor.. prigovor podneti je lako i šta sa tim!? Ništa, jer će zaključiti da je sve ok.. i to je to.. Ako račun nije bar 10x veći, možeš isto tako i teta Lepi da se žališ.. manite se praznih priča, ako već nema šta relevantno da se napiše..

  5. Prošlog meseca 9.000 (koliko su mi inače računi zimi) sada 21.000??? Kao fabriku da imam? Otimanje, ovo ni pod turcima nije bilo! Treba neko da plati milionske ugovore ovim mrcinama u czv i part!

  6. Problem je što nema ljudi za očitavanje brojila, stanja se pišu proizvoljno, drugi problem je to što se obaraju tenderi za očitavanje, čuveni Aca Bosanac i Šijan, videćemo ko će pobediti…….

  7. Gradjani sami ocitavaju brojila. Uradio. Predao stanje na salteru EDS. Dosao racun sa 99 kWh uvecane vise tarife i 2kWh nize tarife. Racun je veci za cca 2.000 dinara. Nije moguce da je EDS ocitavao brojilo oko desetog u mesecu jer je povecana samo visa tarifa. U odnosu na decembar u predhodne tri godine sada je prikazana potrosnja veca za 40%. Znaci nije ni ocitavano a nije koriscena ni statistika potrosnje. U EDS se igraju sa svojim potrosacima. Zbog tarifnog sistema sam zakon ili pravilnik nisu dobri. Prva dva racuna morali bi biti akontni racuni a treci pravi, konacni, racun za tri meseca. Kod tog konacnog racuna bi morao biti tarifni sistem za tri meseca. Zelena zona na 1050kWh a plava do 3.600kWh. Morao bi da se menja program za obracun potrosnje. Sve drugo je potrosnja jednim a racuni drugim putem – „sorom sajke, a Dunavom ceze“.

  8. Nista ne moze da se utvrdi dok se ne pogleda racun.
    Neki racuni mozda imaju period ocitavanja 25 dana a neki mozda 35. I jos mnogo toga moze da utice. Nije to kao za telefon, a planiraju da bude uvodjenjem novih brojila. Stim sto i ta nova brojila mi moramo da platimo.

  9. Mislim da nas vlast ,druava je odlicna, nego vlast nas potkrada na racune ,ocitavanje,i cenu.sramota spustili limit zaiplavu zonu da bi brze usli u crvenu i onda derwnje koze lopovi belosvecki samo se zale i pretvaraju dasu zrtve a ono glavni nalogodavcii lopovi.mora neko da otplati dugove kpje je pare grcic i mnogi strpali u dzep lopovi pljackasi,nemoguce podneti zalbu niko se ne javlja danima sramota samodole sa vlasti dace bog

  10. @ Dejan
    Zašto nema ljudi? U kancelarijama čekaju na red slobodnu stolicu, da sednu? Ili su preučili po raznim Megatrendovima, pa su prestručni za očitavanja brojila? Ili opet neke privatne firme treba da zarade nezarađeno?

  11. Potrebno je očitati strujomere na početku novog meseca( do 5 og), i kad stigne račun treba prekontrolisati.

  12. @Miki
    Pa ne funkcionise to tako. Da bi se odredila granica, uvek je period 30 dana, tj. ocitano se deli sa brojem dana izmedju ocitanja i mnozi sa 30. Tako se uvek dobija ista prosecna vrednost (pisao algoritam pre skoro 30 godina za EDB). E sad, da li muljaju nesto, to je potpuno drugo pitanje.

  13. Meni je jesenas stiglo da dugujem 50000 din a redovno plaćam negdeoko 4000! Bila sam uporna sa prigovorima, i uspela sam da dokažem da dug od 50000 din, izmišljen!

  14. EPS je retka institucija koja obavlja posao upravo onako kako treba. Ja se grejem na struju i dobio sam račun za decembar oko 27.000 din. za potrošnju koja je bila slična onoj u decembru prošle godine. E sad, to što je povećana cena struje i i granica crvene zone spuštena sa 1.600 kW na 1.200 kW to treba pitati državu koja vodi računa o svojim građanima onako kako vodi.

  15. Da su samo krađe preko računa u Jagodini neviđena pljačka preko Rn.JP Toplana kroz ne evidentiranu stavku zajedničke potrošnje obračunali nam tuđu potrošnju(potrošnju domaćinstva čije su merače poskidali)

  16. Nisam primetio problem sa računima za struju. Kod nas u selu EDS je zadužila za očitavanje jednog od komšija, koji to uvek uradi vrlo savesno i na vreme. Još se nije desilo da se ono što sam vidim na brojilu razlikuje od onoga što je on očitao. Poskupljenje struje je minimalno, gotovo da i nema razlike u ceni kilovata na računima pre i posle oktobra.

  17. Poslala reklamaciju EPS-u, i roku od 5 sati stigla odbijenica sa objašnjenjem da je operator koji očitava potvrdio da je sve u redu
    I šta dalje, na sud?

  18. Sasvim slučajno da svi računi „greškom“ veći u mesecu kad je bio nedostatak evra a „država“ kupuje deo rafinerije.

    Banda bankrotirala.

  19. Niko da sada nije toliko podigao penzije i plate kao ovi danas na vlasti.
    E, sada je dosao momenat da se to vrati. Samo, kada se hvale o povecanju plata i penzija, struju, poreze, rezije, takse, sahrane … ne pominju.

  20. Kad reklamiram kažu nije odgovorna distribucija nego firma koja čita. A ko je izabrao tu firmu? Elektrodistribucija naravno. Ali oni ne odgovaraju za svog podizvodjaca…. I tako u krug

  21. Ovaj lopovluk elektrodistribucije je više neizdrživ .Kome da se žalimo kada ništa ne uvazavaju ,zašto mi plaćamo tv preplatu ,nadoknadu za socijalno stanovništvo pa dokle a o zonama da ne govorimo. Lopovluk i javašluk. Čačak.

  22. Meni su zamenili broilo ,stavili daljinsko ocitavanje ,ali racun mi nije dostavljen ,kada sam proverila broilo uopste nije ocitano ,sve sam uredno prijavila,odgovora nema ,grejemse na struju iplasimse te crvene zone

  23. Dešava se kad rade partijski debili a ne stručni ljudi. Treba tužba za lažne račune, protiv pravnu korist, duševnu bol i svašta nešto pa nek se igraju.

  24. Сразмерно са повећањем пензија и плата. За време османлија је било боље и није толики харач узиман од људи.

  25. Nije problem kako su ocitana brojila nego ona nisu ocitavana nikako.Pometnju im napravio sneg od 15 cm!Gde i on nadje da pada u januaru…Nema zaposljavanja ljudi na terenu nego sve guraj u kancelarije da greju guzice.Nema ko da radi.A mnogo placaju i ocitavanje brojila pa svi trce to da rade…

  26. Uzalud ćete se žaliti,ED ne odgovara na žalbe,to je moje iskustvo iz prošlog neopravdanog poskupljenjai

  27. Meni je pogrešno očitano iako sam javio tačno stanje. Očitano mi je manje struje, ali to može da me košta još više zbog crvene zone ako sledeći mesec očitaju tačno. Druga stvar je sto ne raspoređuju ravnomerno po zonama 350-1200 čudi me kako se to sistemski automatski ne uradi.
    Treba voditi evidenciju koliko kWh potrošeno a koliko očitano. Struja nije prošli mesec poskupela, već predprosli. Ne bi trebalo ljudi neosnovano da se žale „došlo mi puno za struju“ već da isprate brojilo i konkretno se žale.

  28. Nije ni čudo kad EPS menja uklopne satove jednom godišnje i kad neki SNS privatnik ubacuje svoj škart i pljčka državu.

  29. Mom ocu koji živi sam i potpuno nepokretan, bez bilo kakvog trošenja struje, čak ni paljenja sijalice, stigao je račun od 27800 din. Greje se na struju. 3 puta dnevno dolazimo sa gotovom hranom i kuvanim ručkom. Mašina za pranje se pali jednom u 10 dana. Otišla sam u EPS. Rekli su mi da je račun pravilno očitan i da nemam pravo na reklamaciju. Kako je to moguće?

  30. Toliko Vas ima po Tim distribucijama I opet pravi te greske na stetu gradjana Ali zato primate debele plate a I radite puno to svi vidimo.

  31. Za svakog imalo pismenog čoveka lepo piše da ako se broj dana očitavanja razlikuje od 30 dana onda se granica pomera za svaku tonu lepo piše na računu….pametnjakovići čitajte šta vam piše na računu

  32. Dzabe pisala reklamaciju a odgovor koji dobijes ne da nije jasan a pritom duplo veci racun je stigao nego u novembru i svake godine decembarski i januarski su duplo veci. I kome se zaliti njima deginitino ne vredi pisati zalbu jer se nikome ne uvazava reklamacija

  33. Sa 15 000 na 38 000. Pre 4 godine isto tako sa 10 000 na 68 000. Isto trošimo kao i uvek i odjednom imamo skoro duplo utrošenih kw. Iskreno predpostavljala sam da će tako biti, treba isplatiti sve one lojaliste pa koga zakinu. Propast

  34. Nema kome da se žalim, ni moderator ti ne može pomoći. Moraš platiti koliko ti odrežu. Ako ne platiš prete ti isključenjem.

  35. Sa EPS-om sam pakao prosla, prilikom menjanja brojila prikljucili na moje brojilo i romsku porodicu sa 8-11 clanova, stigao mi enormno veliki racun, od epsovaca niko nije hteo ni da me saslusa. Morala sam da platim .

  36. Kratko objašnjenje ili uputstvo glasi: Broj dana množite sa 11,67 kWh za potrošnju u zelenoj zoni, a broj dana množite sa 40 kWh za potrošnju u plavoj zoni. Preko toga se ulazi u crvenu zonu. Broj dana između dva očitavanja videćete na prvoj strani računa.
    Za 28 dana: 28×11,67=326,66 zaokruženo 327 kWh zelena zona, a 28×40=1120 kWh plana zona. Preko 1120 kWh crvena zona.
    Za 30 dana: 30×11,67=350 kWh zelena zona, a 30×40=1200 kWh plana zona. Preko 1200 kWh crvena zona.
    Za 35 dana: 35×11,67=408,45 zaokruženo 408 kWh zelena zona, a 35×40=1400 kWh plana zona. Preko 1400 kWh crvena zona.
    Za 40 dana: 40×11,67=466,8 zaokruženo 467 kWh zelena zona, a 40×40=1600 kWh plana zona. Preko 1600 kWh crvena zona.
    To piše na računu gde su Vam obračunali kWh.

  37. Moze i Svetom Petru da se zali,ali preko veze… A inace,i ovi sto se zale… Pa da se razumemo,najvise se zale najveci potrosaci.Navikli da setaju goli preko zime,pa im posle racun nekako veliki…

Ostavite komentar


Ekonomija

Naslovna strana

Naslovna strana za 26. jun 2026
Galerija

Pretplati se i postani deo Kluba čitalaca Danasa

Klub čitalaca Danasa je zajednica pretplatnika na dnevni list Danas kojima je, pored ekskluzivnog pristupa novinama u PDF formatu veče pre nego što se štampano izdanje nađe na trafikama, dostupna i celokupna arhiva lista onlajn. Članska kartica obezbeđuje i preko 50 popusta naših partnera, kao i pozivnice za naše događaje i akcije.