Foto: L. ValtnerSNS je za posetioce današnjeg mitinga spremila „poslasticu“ – audio-vizuleni kontejner“ na raskrsnici kod glavne Pošte.
Građani koji danas budu došli na skup SNS ‘Srbija jedna porodica’ moći će da uđu u specijalni „audio-vizuelni kontejner“ u kojem ih naprednjaci podsećaju na proteklih 19 meseci studentskih i građanskih protesta .
Na „crnoj kutiji“ nasred raskrsnice kod glavne Pošte i Doma Narodne skupštine crvenim slovima piše: „Da nikad ne zaboravimo“. A kada se u mračnu kutiju uđe, na zidovima sa svih strana se prikazuju izdvojeni snimci i prizori tokom protesta, zasedanja Skupštine, na kojoj su poslanici opozicije bacili dimne bombe, uzvici protiv Aleksandra Vučića, predsednika Srbije…

Zasad nema velikog interesovanja pridošlih. Uglavnom je ljudi zaobilaze, verovatno jer ne znaju šta ih unutra čeka. A šta ih čeka pogledajte na sledećim fotografijama:



Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.


