Ponovljeno suđenje grupi od šestoro mladih beogradskih anarhista zbog izazivanja opšte opasnosti bacanjem tri Molotovljeva koktela na Ambasadu Grčke u Beogradu 24. avgusta 2009, ponovo je juče odloženo u Prvom osnovnom sudu, zbog nedolaska jednog od optuženih.

Početak suđenja je odložen za 26. septembar. Apelacioni sud ukinuo je prošle godine oslobađajuću presudu optuženima – Ratiboru Trivuncu, Ivanu Vuloviću, Ivanu Saviću, Nikoli Mitroviću, Sanji Đokić i Tadeju Kurepi.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.

Komentari