Teren koji bi opoziciji i studentskoj listi skoro sigurno doneo pobedu

Izborna olovka piše nadom

Ostavite komentar


  1. Kada bi izaslo 120% opozicija sigurno pobedjuje. Kako da pobede kad tvrdite da Vucic uvek pokrade izbore?

  2. 1) Zvucne reklame,su smece.
    2)Studenti su nada i spas za promenu ove vlasti.
    3) Opozicija ako zeli promene a ne borbu za fotelju trzba bezuslovno da podrze Studentsku listu .
    4) Studenti mogu uciniti ustupak opoziciji da za 12 mesrci ukljuci deo predstavnika opozicije u skupstinu i delimicno u izvrsnu vlast.

  3. Izaći će nas 80%. I biće obrisani kao Orban i još gore. Na jednu stvar ne računaju… I njihovima se ovo smučilo. U tom jadu i mržnji više nikom nije dobro. Ljudi uteruju kao stoku u stočni vagon po tim njegovim autobusima prisilno. Ljudi su u skupštini Vojvodine zaključani pod policijom dok rade. Do toaleta te prati policija. Zašto o tome ne pišete??? Oslobođenje će biti verujte veće za njihove, samo ne smeju o tome javno. Dosta im je poniženja!

  4. Osim rađanja i umiranja kod srba je sve kobajagi.
    Nikada neću izaći ns bilo kakve srpske „izbore“.
    Jer, poštujem sebe, moj glas j treba Zasluẓ̌iti!

  5. Kakva opozicija,čemu to ubacivanje opozicije sa studentima.Nemaju apsolutno nikakve zasluge za budjenje naroda,i borbu protiv mafijaškog klana.Oni su veoma kontrolisani,da nisu izašli bi odavno iz skupštine.
    Samo STUDENTI,do pobede.

  6. Odličan tekst, hvala autoru za iskrene i dobronamerne sugestije za studente i opoziciju i sve one koji ih podržavaju. Upravo tako, najvažnije je obezbediti veliku izlaznost biračkog tela, uprkos tome što će Alek baba i njegovi razbojnici pokušati da raspišu izbore za vreme leta, kad ljudi idu na odmore, ne bi li tu izlaznost maksimalno smanjio. Moguće je i da se neće toliko rasipati novcem i „darovima“, samo u cilju da se smanji izborno telo.
    Pored opšte mobilizacije birača (zamislite tu sreću, od 80%), studenti bi trebalo da još jednom ponove svoj program, u vidu obavezne lustracije, otvaranja dosijea bezbednosnih službi u Srbiji, uspostavljanja potpunog novog kadra u pravosuđu, MUP, vojsci… Da ne zaboravimo žrtve nadstrešnice u Novom Sadu i ostale žrtve nasilja i zla, koje je sprovodio i sprovodi mafijaški režim.
    I na kraju, još jedna sugestija: da se biračima predstave 2 slike Srbije u budućnosti, takoreći za godinu dana. Jedna slika, u kojoj sprovodimo korenite promene u društvu i državi, sprovodimo zakone i Ustav RS, privodimo odgovorne Pravdi, pokušavamo da ekonomski stabilizujemo državu i vratimo se u normalnost. Drugu sliku ne smem ni da zamislim.
    „Svako je kovač svoje sreće“, ili „nesreće“ kako kaže Jovan Dučić… Nadajmo se da će građani ovaj put napraviti dobar izbor.

Ostavite komentar


Lični stavovi

Naslovna strana

Naslovna strana za 22. jun 2026
Galerija

Pretplati se i postani deo Kluba čitalaca Danasa

Klub čitalaca Danasa je zajednica pretplatnika na dnevni list Danas kojima je, pored ekskluzivnog pristupa novinama u PDF formatu veče pre nego što se štampano izdanje nađe na trafikama, dostupna i celokupna arhiva lista onlajn. Članska kartica obezbeđuje i preko 50 popusta naših partnera, kao i pozivnice za naše događaje i akcije.