Društvo • 14.07.2011. 17:04
Neobaveštenost ili štednja?
Za manje od mesec dana navršiće se tri godine od početka Programa edukacije obolelih od dijabetesa na insulinskoj terapiji. Program realizuje Specijalna bolnica „Merkur“ u Vrnjačkoj Banji, a finansira Republičko zavod za zdravstveno osiguranje (RZZO) Srbije.


