Dušan Tadić postigao jedan od najlepših golova u karijeri, Fenerbahče pobedio Adanu (VIDEO) 1Foto: EPA-EFE/OLIVIER HOSLET

Kapiten fudbalske reprezentacije Srbije Dušan Tadić postigao je jedan od najlepših golova u svojoj karijeri u meču u kojem je njegov Fenerbahče na svom terenu pobedio Adanu sa 4:2 (1:1).

Tadić je bio strelac u 70. minutu, a njegovim pogotkom tim iz Istanbula je došao do vođstva od 3:1.

Turci su našli da je gol postignut sa 47,2 metra i da takav nije pao u turskom šampionatu sigurno poslednjih deset godina.

Fenerbahče je trenutno drugi na tabeli turskog prvenstva sa 82 boda, dva manje od prvoplasiranog Galatasaraja.

Gosti su u prvom poluvremenu izjednačili u 25. minutu preko legendarnog italijanskog napadača Marija Balotelija.