Liga Evrope: Nerešeno u Torinu, Roma pobedila Bajer na svom terenu 1Foto: EPA-EFE/Alessandro Di Marco

Fudbaleri Rome pobedili su večeras na svom stadionu Bajer iz Leverkuzena sa 1:o, dok su Juventus i Sevilja u Torinu odigrali nerešeno 1:1, u prvim mečevima polufinala Lige Evrope.

U meču u Torinu Sevilja je povela golom Jusefa En-Nesirija u 26. minutu, a konačan rezultat postavio je Federiko Gati u 97. minutu.

Za Juventus je Filip Kostič odigrao prvo poluvreme, dok je Dušan Vlahović zamenjen u 62. minutu. U gostujućem timu Nemanja Gudelj je odigrao ceo meč.

Roma je do pobede nad timom iz Leverkuzena stigla pogotkom Edoarda Bovea u 63. minutu.

Srpski fudbaler Nemanja Matić odigrao je ceo meč za Romu.

Revanši se igraju narednog četvrtka u Sevilji i Leverkuzenu.