"Nedovoljno za pobedu": Željko Obradović o porazu od Valensije 1Photo by Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©)

Trener košarkaša Partizana se u samo par rečenica izjasnio o poslednjoj utakmici Evrolige.

Imali su crno-beli dobre momente u drugom poluvremenu meča sa Valensijom, ali nisu uspeli da iznenade domaćina u meču 20. kola elitnog klupskog takmičenja – 89:81.

U svom stilu, Željko Obradović je imao puno toga da kaže svojoj ekipi tokom susreta u Španiji, da bi na konferenciji za medije kratko prokomentarisao dešavanja na parketu.

„Čestitam Valensiji. Igrali su agresivno, sjajno prvo poluvreme, mi smo pokušali da se vratimo u drugom poluvremenu. Imali smo dobre minute, ali to nije bilo dovoljno za pobedu“, rekao je najtrofejniji evropski košarkaški trener, kada je reč o titulama kontinentalnog prvaka.

Posle ovog gostovanja Partizan očekuje još jedan duel na strani. I to u ABA ligi, jer Panter i drupšvo idu u Podgoricu, gde će 22. januara igrati protiv Studentskog centra.