Novi Pazar nakon preokreta savladao TSC 1Foto: N. Kočović

Fudbaleri Novog Pazara savladali su u 20. kolu Super lige Srbije, nakon preokreta u finišu, TSC 2:1, što je ekipi iz Bačke Topole prvi poraz na gostujućim terenima u ovoj sezoni.

Izabranici Aleksandra Stankovića bili su bolji u prvom poluvremenu, ali su gosti u 64. minutu pogotkom Saše Jovanovića došli do prednosti.

Petnaest minuta kasnije domaćinima se isplatila inicijativa pošto je Bojica Nikčević izjednačio, a potpuni preokret i važna tri boda u borbi za plasman u neko od evropskih takmičenja doneo je Slobodan Stanojlović u 89. minutu.

Po veoma hladnom vremenu, utakmicu na Džaizkoin areni pratilo je preko 2.500 gledalaca.

Novi Pazar je šesti na tabeli sa 34 osvojena boda, dok trećeplasirani TSC ima pet više.

U narednom kolu, Novi Pazar će dočekati Radnički iz Niša, dok će TSC biti domaćin kruševačkom Napretku.

Više vesti iz ovog grada čitajte na posebnom linku.