Partizan pobedio Voždovac u utakmici 29. kola Superlige Srbije, prvi trijumf crno-belih u Humskoj posle pet meseci 1Foto: Starsport

Fudbaleri Partizana savladali su Voždovac rezultatom 1:0 (1:0) u utakmici 29. kola Superlige Srbije.

Crno-beli su upisali prvu pobedu na svom stadionu još od 13. novembra 2022. godine kada su u Humskoj savladali Novi Pazar istim rezultatom.

Pred samo nekoliko desetina gledalaca Partizan je došao do trijumfa golom Rikarda, koji je u 5. minutu, posle asistencije Natha, pogodio mrežu udarcem sa ivice kaznenog prostora.

Ekipa Igora Duljaja je u nastavku utakmice stvorila veliki broj šansi, ali je zahvaljujući golmanu gostiju Andriji Katiću Voždovac izbegao ubedljiviji poraz.

Partizan se trenutno nalazi na trećem mestu na tabeli Superlige sa 57 bodova, dok je Voždovac sedmi sa 39 bodova.