Remi Čukaričkog i Spartaka, Javor pobedio Radnik u Ivanjici 1Foto: Srđan Stevanović/Starsport.rs

Fudbaleri Čukaričkog i Spartaka odigrali su u Beogradu nerešeno 2:2, u meču 25. kola Superlige Srbije.

Poveo je Čukarički sa 2:0 golovima Luke Adžića u 29. i 51. minutu, da bi Spartak do izjednačenja stigao pogocima Ilije Martinovića u 55. i Voje Ubiparipa u 81. minutu.

Čukarički je četvrti sa 39 poena, a Spartak je na devetom mestu sa osam bodova manje.

U narednom kolu, Čukarički će gostovati Voždovcu, dok će Spartak dočekati TSC.

Ranije danas, TSC je kao domaćin pobedio lučansku Mladost sa 4:1.

Fudbaleri domaćeg Novog Pazara i Voždovca odigrali su danas nerešeno 2:2, u meču 25. kola Super lige Srbije.

Domaćin je poveo pogotkom Sejdube Sume u 13. minutu, da bi izjednačenje gostima doneo Rodrigo Vilka devet minuta kasnije.

Novu prednost izabranicima Igora Matića doneo je Suma u 55. minutu iz jedanaesterca, da bi Nikola Savić u 94. minutu postavio konačan rezultat, čime je njegov tim prekinuo niz od pet uzastopnih poraza.

Meč na Gradskom stadionu pratilo je oko 2.000 gledalaca.

Nakon nekompletnog kola, Novi Pazar je sedmi na tabeli sa 35 bodova, dok je Voždovac deseti sa šest bodova manje.

Novi Pazar će u narednom kolu gostovati Vojvodini u Novom Sadu, dok će Voždovac biti domaćin Čukaričkom.

Fudbaleri Javora pobedili su večeras na svom terenu u Ivanjici ekipu Radnika sa 2:1, u meču 25. kola Superlige Srbije.

Strelci za Javor bili su Luka Gojković u četvrtom i Lazar Mićić u 32. minutu.

Gol za goste iz Surdulice postigao je Mihailo Oreščanin u 83. minutu.

Javor je na 12. poziciji sa 25 poena, a Radnik je na poslednjem, 16. mestu sa 14 bodova.

U narednom kolu, Javor će gostovati Železničaru, dok će Radnik dočekati IMT.

Fudbaleri Vojvodine pobedili su u gostima u Beogradu IMT sa 3:1, u meču 25. kola Superlige Srbije.

Strelci za Vojvodinu bili su Zarija Lambulić autogol u 10. i Kaleb Zadi u 59. i drugom minutu sudijske nadoknade vremena.

Gol za IMT postigao je Miloš Luković u 83. minutu.

IMT je od 72. minuta igrao sa igračem manje, pošto je drugi žuti karton dobio Filip Rogić.

Vojvodina je na šestoj poziciji sa 37 poena, a IMT je na 13. mestu sa 24 boda.

U narednom kolu, Vojvodina će dočekati Novi Pazar, dok će IMT gostovati Radniku.