TSC i Čukarički u polufinalu Kupa Srbije 1Foto: Pixabay/derJani

Fudbaleri TSC-a plasirali su se danas u polufinale Kupa Srbije, pošto su u četvrtfinaloj utakmici u Bačkoj Topoli pobedili ekipu Novog Pazara sa 4:0.

Strelci za domaći tim u prvom poluvremenu bili su Stefan Vukić u 18. i Luka Ilić u 35. minutu.

U drugom delu susreta najpre je Numan Kurdić u 62. minutu postigao autogol, da bi Ilić u 74. minutu svojim drugim pogotkom postavio konačan rezultat.

Meč na TSC areni, koji je pratilo oko 500 gledalaca, počeo je minutom ćutanja zbog tragedije u beogradskoj Osnovnoj školi „Vladislav Ribnikar“.

Fudbaleri Čukaričkog plasirali su se u polufinale pošto su u Surdulici pobedili domaći Radnik sa 1:0.

Jedini gol postigao je Đorđe Ivanović u 14. minutu.

Poslednji četvrtfinalni par je Radnički – Vojvodina, a ta utakmica igra se večeras od 18.30 na Čairu.

Fudbaleri Crvene zvezde u sredu su se plasirali u polufinale, pošto su posle izvođenja jedanaesteraca pobedili Napredak.

Polufinalne utakmice Kupa Srbije na programu su 17. maja, a parovi će biti određeni 9. maja žrebom u Fudbalskom savezu Srbije.

Prilkom žreba za polufinalne duele neće biti povlašćenih klubova.

Finale takmičenja, u kome trofej brani Crvena zvezda, zakazano je za 25. maj.