Hitna pomoć Niš: Šest osoba povređeno u četiri saobraćajna udesa 1Foto: Pixabay/NettoFigueiredo (Ilustracija)

Šest osoba je lakše povređeno u četiri saobraćajne nezgode koje su se u protekla 24 časa dogodile u Nišu, kazali su u niškoj Hitnoj pomoći.

 

 

Ekipa te zdravstvene ustanove juče je oko 15.00 zbrinula tri osobe sa povredama nogu zadobijenim prilikom sletanja automobila sa kolovoza na putu Niš-Gadžin Han kod Lazarevog sela,

Potom je zbrinut motociklistu koji je zadobio povrede nogu pri sudaru sa automobilom na putu ka Niškoj Banji.

Prema rečima lekara, na uglu Borske i Kraljevačke ulice sinoć oko 20.00 oboren je pešak koji je prelazio raskrsnicu, a žena je povređena u sudaru dva automobila na ugulu Đerdapske ulice i Ulice Majakovskog.

Iz Hitne pomoći su apelovali na vozače motocikala i trotineta da budu maksimalno oprezni u saobraćaju jer je sve više udesa u kojima učestvuju, a mnogi od njih ne poštuju saobraćajne prosise, voze brzo, čak i sa slušalicama u ušima.

 

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.

Komentari