Na adrese redakcija beogradskih medija juče je stiglo pismo koje potpisuju oficir Žandarmerije Dejan Nikolić, podoficir Dragan Dikići policajci Igor Arsići Nenad Maksimović, upućeno povodom, kako kažu, višemesečne medijske hajke na pripadnike Žandarmerije.

Oni navode da je povod za obraćanje medijima i to da je navodno stopirano njihovo hapšenje. „Profesionalci smo ceo radni vek i odgovorno tvrdimo, pred Bogom, Zakonom i narodom, da nismo izvršili krivična dela koja nam se stavljaju na teret od strane pojedinih medija. Spremni smo da snosimo odgovornost za svaki naš postupak. Mi smo samo žrtva koju je neko iskoristio da naruši ugled komandantu, a time i celoj jedinici, Srbiji i njenim građanima“, navodi se u pismu.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.

Komentari