EDS: Više od 700.000 korisnika instaliralo aplikaciju za samostalno prijavljivanje stanja brojila 1foto FoNet/EPS Vladimir Ognjanović

Elektrodistribucija Srbije (EDS) saopštila je danas da je u prvih godinu dana više od 700.000 korisnika instaliralo mobilnu aplikaciju ED Srbije koja im omogućava da od 1. do 6. u mesecu samostalno prijave stanje brojila i ostvare popust od šest odsto na račun.

Prošlog meseca postignut je rekord od 180.000 prijava u prvom danu, naveo je EDS u saopštenju i dodao da su mobilnu aplikaciju osmislili, napravili i stalno je unapređuju zaposleni u Elektrodistribuciji Srbije tako da više od 99 odsto korisnika uspešno i ispravno prijavi stanje.

Stanje brojila može da se prijavi i na internet stranici elektrodistribucija.rs, besplatnim pozivom na broj 0800 360 300 za celu Srbiju ili da se dostavi lično na šaltere EDS.

Oni koji sami očitaju brojila i plate račun do 20. u mesecu ostvaruju popust od šest odsto, a rok za prijavu stanja ističe u petak, 6. marta.

Korisnici koji imaju pametna brojila sa antenom na ormaru ne šalju stanja, već njihova brojila daljinski očitava isključivo EDS, navedeno je u saopštenju.

Prošlog meseca postignut je rekord od 180.000 prijava u prvom danu, naveo je EDS u saopštenju i dodao da su mobilnu aplikaciju osmislili, napravili i stalno je unapređuju zaposleni u Elektrodistribuciji Srbije tako da više od 99 odsto korisnika uspešno i ispravno prijavi stanje.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.

Komentari