Miloš Jovanović ponovo izabran za predsednika Novog DSS-a 1foto (BETAPHOTO/MILAN OBRADOVIĆ)

Skupština Nove Demokratske stranke Srbije (NDSS) ponovo je danas izabrala Miloša Jovanovića za predsednika te opozicione partije i dala mu podršku za sprovođenje politike autentične desnice bez koje nema promene režima.

Na Skupštini stranke, održanoj u Beogradu, za potpredsednike NDSS reizabrani su Predrag Marsenić, Zoran Sandić i Dejan Šulkić, koji su i narodni poslanici, dok su novi potpredsednici Branko Živanović, advokat iz Šapca i Jelena Vujanović doktor političkih nauka.

Dosadašnji potpredsednik Siniša Atlagić u narednom periodu biće imenovan za međunarodnog sekretara stranke, saopštila je NDSS.

Na Skupštini je izabrano 85 članova Glavnog odbora, a usvojena je i Deklaracija o modelu ekonomskog razvoja Srbije koja utvrđuje razvoj domaće privrede kao ekonomski prioritet posle smene režima Aleksandra Vučića.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.

Komentari