Gradski odbor DS u Subotici založio se za smenu gradonačelnika Jenea Maglaija (SVM) i poručio da će aktuelna vladajuća koalicija u ovom gradu uskoro pasti.

„Tanka većina u Skupštini grada, koja je okupljena oko magične cifre 34 odbornika, bez ikakve vizije, ideje, jasnog plana, bez političke ozbiljnosti, kapaciteta i uticaja da obezbedi nedostajući novac sa republičkog i pokrajinskog nivoa, ne može dugo trajati, samo do održavanja naredne sednice Skupštine grada“, saopštila je DS.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.

Komentari