foto (BETAPHOTO/MILOŠ MIŠKOV)Predsednik Srbije Aleksandar Vučić posetio je večeras ministra unutrašnjih poslova Ivicu Dačića, koji je hospitalizovan u Univerzitetskom kliničkom centru Srbije, i poručio da je situacija teška.
„Situacija je teška, ali verujemo u lekare i verujemo u njega. Svi se molimo da što pre ozdravi“, objavio je Vučić na Instagramu.
View this post on Instagram
Podsećamo, ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić primljen je danas u bolnicu zbog obostrane upale pluća. Prema navodima pulmologa Spasoja Popevića, on je na respiratoru i lekari se bore za njegov život.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.


