Dačić Vučićfoto (BETAPHOTO/MILOŠ MIŠKOV)

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić posetio je večeras ministra unutrašnjih poslova Ivicu Dačića, koji je hospitalizovan u Univerzitetskom kliničkom centru Srbije, i poručio da je situacija teška.

„Situacija je teška, ali verujemo u lekare i verujemo u njega. Svi se molimo da što pre ozdravi“, objavio je Vučić na Instagramu.

Podsećamo, ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić primljen je danas u bolnicu zbog obostrane upale pluća. Prema navodima pulmologa Spasoja Popevića, on je na respiratoru i lekari se bore za njegov život.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.

Komentari