Politika • danas 15:48
Naslovna strana za 24. jun 2026
GalerijaKlub čitalaca Danasa je zajednica pretplatnika na dnevni list Danas kojima je, pored ekskluzivnog pristupa novinama u PDF formatu veče pre nego što se štampano izdanje nađe na trafikama, dostupna i celokupna arhiva lista onlajn. Članska kartica obezbeđuje i preko 50 popusta naših partnera, kao i pozivnice za naše događaje i akcije.
REFERENDUM!
NAROD DA ODLUCI!
Predlog je slika Vučićevog diktatorskog
režima. Dajte mi bankomat i slobodno
kretanje po EU(da bi lakše švercovali bel
o) a sloboda gradjana,institucije,mediji
su u „mojoj nadležnosti“. Prevarantski,m
mafijaški, šarlatanski. Tipičan ON.Auto
krata i diktator u pokušaju.Sveo je Srbiju
na bednika koji drži ofucani šešir u ruci i
prosi.Eto dokle nas je doveo „Informerov
ski političar“, opskurnih vrlina.Ipak je do
naroda,koji ga je doveo, na to mesto.
Право народ да скине лопове са власти па тек онда награде око пријема у ово или оно. До тада мора да се одржи притисак на власт и тако сужи маневар пропаганде. Ко још верује овим лоповима није заслужио бољи живот.
Znaci sada ni ovo nije dobro?
Pa da mogu da pljackaju
@Боле, većih lopova od Đilasa i žutih sa koalicionim partnerima istorija ljudskog roda ne pamti.
Predsednik Srbije misli da svojim predlogom proširuje uslove Srbije za ulazak u punopravno….ili okrnjeno članstvo…svejedno za odredjene beneficial uEU.
On očigledno ne razume da u EU nemože da „proda“ svoju politiku..zato što ili da je dovoljno ne razume…
Ili da svojom politikom kriminala …nedemokratskih institucija…jednostavno gašenjem pravno uredjene držsve….privuče sebi moguče
slične…Ako ih ima?????
No u EU sede politički mnogo obrazovaniji lideri I uredjene pravne države!
Ma kakva diskusija i predlozi. Stroge sankcije Vučiću,Rami i celoj sviti njihovoj. I totalno ukidanje para jer samo oni iz vlasti imaju koristi. Pa makar imi svi pocrkali.
Не бисмо били никакав изузетак, такав статус према ЕУ већ дуго имају Норвешка, Исланд и Швајцарска.
Nije Evropsks unija, svedski sto, pa uzmi sta ti odgovara. Vučić je dosao na vlast na krilatici, da Srbiju uvodi u Evropsku Uniju, a mi smo sve dalje, od nje? Nisam mu tada verovala, nazalost mnogi jesu? I, evo gde smo danas? Sve ovo je najobicnije sibicarenje? Samo punopravno clanstvo u EU, sto podrazimeva uredjenje Srbije, kao moderne demokratske zemlje. Mi drugu opciju nemamo i nesmemo da prihvatimo.