Proslavljeni odbojkaški reprezentativac Miloš Grbić preminuo je u uorak u Beogradu, u 65. godini, posle kratke i teške bolesti.
Miloš Grbić, otac reprezentativaca Vladimira i Nikole, odbojkašku karijeru počeo je u Kleku, u dresu GIK Banata osvojio je titulu šampiona Jugoslavije u sezoni 1971/1972, dok je nastupajući za reprezentaciju Jugoslavije osvojio prvu medalju u istoriji muške odbojke – bila je to bronzana medalja na šampionatu odigranom 1975. godine u Beogradu. Za selekciju Jugoslavije je, računajući tri Evropska prvenstva i dva svetska, nastupio 47 puta.
Miloš Grbić će biti sahranjen u četvrtak u 15.00 časova na Mesnom groblju u Kleku.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.


