Novi uspesi članova Atletskog kluba Užice 1Foto: AK Užice

Mladi članovi Atletskog kluba Užice nastavljaju da nižu uspehe, pa su na Svetosavskoj atletskoj trci u Valjevu osvojili tri medalje.

Jedanaestogodišnji Marko Mićević, za koga u klubu navode da je nova  atletska nada, osvojio je prvo mesto u trci na 300 metara u kategoriji atletskih škola.

U trci mlađih pionira na 400 metara, Mihajlo Jakšić je bio drugi, a istu poziciju je zauzeo Lazar Cukavac u trci pionira na 600 metara.

Na tom takmičenju je učestvovala i Tijana Cukavac koja je, u trci atletskih škola na 300 metara, osvojila sedmo mesto.

Željko Čeliković, trener Atletskog kluba Užice, saopštio je da članovi tog kluba tradicionalno postižu dobre rezutate na toj trci i najavio da ih, tokom vikenda, očekuje Prvenstvo Srbije za mlađe i starije pionire, koje će se održati u atletskoj dvorani u Beogradu.

Više vesti iz ovog grada čitajte na posebnom linku.